Witaj
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Dołącz do nas i zarejestruj się już teraz.
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: UWAGA! Ostatnie dni na złożenie wniosku o stypendium!  (Przeczytany 5837 razy)
A może stypendium?
Przedszkolak
*

Reputacja 0
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Lipiec 27, 2011, 03:58:55 »

Trwa rekrutacja dla młodych ludzi, ubiegających się o Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. Na złożenie wniosku stypendialnego uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych mają czas tylko do końca lipca. Studenci uczący się w Warszawie, mogą składać wnioski do 30 września.
– Te stypendia to nie tylko gratyfikacja finansowa, ale przede wszystkim propozycja pracy w programie oferowanym przez Centrum Myśli Jana Pawła II oraz zobowiązanie wobec mieszkańców miasta Warszawy i wobec kraju, że nie będziecie ustawać we własnym rozwoju, w pracy i nauce – powiedziała prezydent m.st. Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Stypendia wynoszą od 200 do 1500 zł miesięcznie w zależności od dochodu rodziny, osiągnięć naukowych, artystycznych czy sportowych, a także zaangażowania stypendysty w działania charytatywne i społeczne. Stypendia przyznawane są z budżetu miasta i przeznaczono na nie w tym roku około 3 mln zł. W ciągu sześciu lat, odkąd istnieją Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II, otrzymało je ponad 4000 osób.

Termin składania wniosków to w przypadku uczniów 31 lipca. Dla studentów jest nieco dłuższy i potrwa do 30 września.

Więcej informacji o programie stypendialnym można  na stronie www.centrumjp2.pl . W serwisie znajduje się formularz wniosków stypendialnych.
Wnioski wraz z załącznikami można przesłać pocztą lub złożyć osobiście w siedzibie Centrum Myśli Jana Pawła II przy ul. Foksal 11 w Warszawie. Decyduje data stempla pocztowego.
Więcej informacji o stypendiach na stronie internetowej www.centrumjp2.pl/node/13/Stypendia oraz pod nr telefonu: 22 826n 42 21

Zapisane
Forum edukacyjne, pomoc w nauce, zadania, przyjaciele
« : Lipiec 27, 2011, 03:58:55 »
 Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  


Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Seo4Smf v0.2 © Webmaster's Talks

Hayat Theme - Sefa