Witaj
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Dołącz do nas i zarejestruj się już teraz.
  Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
jak zdać egzamin
jak zdać egzamin
  Pokaż wiadomości
Strony: [1] 2 3 ... 8
1  Kategoria ogólna / O wszystkim / Jak zachować się na rozmowie kwalifikacyjnej : Styczeń 21, 2018, 20:45:20
Jak zachowac sie na rozmowie kwalifikacyjnej?- to problem ielu osób i to nie tylko tych, których taka rozmowa czeka po raz pierwszy w życiu. Ludzie często tak boja się przyszłego pracodawcy, że nie wiedzą , jak odpowiadać , rozmawiać i zachować się .Postanowiłam poszukać informacji związanych z zagadnieniem  rozmowy kwalifikacyjneji znalazłam bardzo interesujący artykuł http://www.challengegroup.pl/jak-zachowac-sie-na-rozmowie-kwalifikacyjnej/, który pomoże wszystkim przed którymi jest taka rozmowa.
2  Kategoria ogólna / O wszystkim / Jak rozwijać umysł : Styczeń 17, 2018, 18:42:05
Mam córkę w wieku dwunastu lat, jest ona bardzo zdolna i inteligentna. Bardzo łatwo przychodzi jej nauka i przyswajanie wiedzy . Juz od najmłodszych lat ćwiczyłam z nią umysł rozwiązując różne zagadki, rebusy oraz krzyżówki dla dzieci. zachęcałam córkę do nauki krótkich wierszyków. Pare dni temu szukając informacji na temat ćwiczeń umysłowych natrafiłam na ciekawy artykuł http://www.challengegroup.pl/jak-rozwijac-umysl/, który przyda sie wszystkim chcącym rozwijać swój umysł.
3  Szkoła - działy tematyczne / Linki / Odp: Studia - trudna decyzja? : Styczeń 17, 2018, 15:29:07
A czy ktoś z was interesuje się szkołą aktorską lub coś w tym stylu? Właśnie znalazłam taki artykuł http://www.diapazon.pl/jak-zostac-aktorka/ i stwierdziłabym czemu nie spróbować sił w tym właśnie kierunku.
4  Kategoria ogólna / O wszystkim / Jak się poprawnie wysławiać : Styczeń 17, 2018, 13:45:05
Ja mam przyjaciółkę, która niestety, ale nie potrafi się prawidłowo wysławiać. Stosuje w swoich wypowiedziach niepoprawne formy gramatyczne. Ma też poważny problem ze stylem. Ponadto zaczęła używać potoczne zwroty w ogóle niepasujące do wypowiadanej treści. Specjalnie dla niej szukałam informacji, jak można zmienić to i zacząć poprawnie sie wypowiadać . Znalazłam ten artykuł http://www.challengegroup.pl/jak-sie-poprawnie-wyslawiac/,który powinien jej pomóc.
5  Kategoria ogólna / O wszystkim / Odp: Drukarka dla dziecka do drukowania : Styczeń 17, 2018, 10:27:16
A może kup od razu jakieś fajne urządzenie wielofunkcyjne coś takiego jak to https://locoprint.pl/ . Nie zapłacisz dużo więcej a będziesz miała dodatkowo skaner o faks. Myślę, że to by było najbardziej rozsądne rozwiązanie. Pomyśl sobie o tym.
6  Kategoria ogólna / O wszystkim / Odp: Dom grozy : Styczeń 16, 2018, 17:12:05
Oj tak bardzo lubię oglądać horrory, a teraz trafiłam na taki artykuł http://www.diapazon.pl/horrory-ktore-nie-dadza-ci-zasnac-najlepsze-horrory-ostatnich-lat/ i poznałam tutaj nowe tytuły. Muszę jak najszybciej je oglądnąć.
7  Kategoria ogólna / O wszystkim / Odp: Zawodowe szkolenia czy się zwrócą? : Styczeń 16, 2018, 12:31:42
A czy ktoś z Was jest może z zawodu fizjoterapeutą? Bo właśnie trafiłam na Rehakursy, które mogą wam się przydać https://www.rehakursy.pl/kursy/intensywny-kurs-masazu-tkanek-glebokich-gdansk . Poleciłam już go mojemu znajomemu, bo nauczy się na tym szkoleniu wszystkiego o masażu tkanek głębokich. Warto  z niego skorzystać, bo cena jest niewiarygodnie konkurencyjna.
8  Kategoria ogólna / O wszystkim / Jak być dobrym przedstawicielem handlowym : Styczeń 15, 2018, 20:40:13
Zatrudniłam się jako przedstawiciel handlowy w dużej firmie. Moim zadaniem jest zachęcanie ludzi do zakupu różnych produktów. Wynagrodzenie, jakie będę otrzymywać jest uzależnione od ilości sprzedanych towarów.W związku z tym muszę zrobić wsztstko, by być jak najlepszą pracownicą. Zaczęłam szukać publikacji na temat przedstawicieli handlowych i znalazłam ciekawy artykuł http://www.challengegroup.pl/jak-byc-dobrym-przedstawicielem-handlowym/,którego wskazówki wykorzystam.
9  Kategoria ogólna / O wszystkim / Odp: Jak rozwinąć swój biznes? : Styczeń 15, 2018, 11:40:28
Nie wiem jaką działalność założysz, ale ostatnio sporo się dowiedziałam o prawach autorskich http://www.flashbook.pl/co-to-sa-autorskie-prawa-osobiste/. Myślę, że też powinieneś zapoznać się z tym artykułem.
10  Kategoria ogólna / O wszystkim / Jak sobie radzić z toksycznymi współpracownikami : Styczeń 14, 2018, 22:10:11
Jak sobie radzić z toksycznymi współpracownikami?-to pytanie do wszystkich, którzy niestety są skazani w pracy na takie osoby. Otóż nie jest to takie proste, jakby się mogło wydawać. Toksyczni ludzie są z reguły egoistami, nie maja też skrupułów i uparcie dążą do celu, aby osiągnąć własne korzyści. Z ciekawości szukałam publikacji  związanych z zagadnieniem toksycznych osób i znalazłam ciekawy artykuł http://www.challengegroup.pl/jak-sobie-radzic-z-toksycznymi-wspolpracownikami/, który mnie zainteresował.
11  Kategoria ogólna / O wszystkim / Odp: Dobry telefon. Jaki kupić? : Styczeń 14, 2018, 17:12:44
Ja właśnie też planuje wziąć nowy telefon teraz wraz z abonamentem. Czytałam tutaj http://www.flashbook.pl/jak-wybrac-abonament-telefoniczny/ , że abonament aktualnie ma tak świetne usługi i pakiety że nie warto już brak telefonu na karty.
12  Kategoria ogólna / O wszystkim / Odp: Praca w Policji - warto? : Styczeń 13, 2018, 17:59:02
Jak ciągnie Cię faktycznie w tym kierunku to czemu nie? Tylko wiedz, że taka praca jak ta wiąże się z dużą odpowiedzialnością i obowiązkami. Jeżeli chodzi o kwestię obowiązków to możesz sobie tutaj poczytać http://www.flashbook.pl/jak-radzic-sobie-z-nadmiarem-obowiazkow/ jak sobie efektywnie z nimi radzić.
13  Kategoria ogólna / O wszystkim / Odp: co na ratunek mega zniszczonym włosom : Styczeń 13, 2018, 16:48:10
Tak a to co poradzicie ciekawego na brak włosów Smutny Ja nie dość, że mam zniszczone to jeszcze gołe łyse placki. Nie radzę sobie już z tym problemem i chyba zdecyduję się na taki przeszczep włosów http://about-hair.pl/ bo nie widzę innego rozwiązania, a ten Pan z tego co czytałam ma wielkie doświadczenie w tym temacie i zna się na rzeczy. W sumie to w nim moja ostatnia nadziej Smutny
14  Szkoła - działy tematyczne / Szkoła ogólnie / Odp: Młode talenty! : Styczeń 13, 2018, 13:13:41
Jak macie talent możecie również dołączyć do portalu Patronite. Poczytajcie sobie na ten temat tutaj http://www.fasingenergia.pl/czym-jest-patronite/ . To świetny portal na którym twój talent może być przez kogoś doceniony, a w ten sposób może będzie chciał zainwestować w Twój talent do dalszego jego rozwoju.
15  Kategoria ogólna / O wszystkim / Odp: Biznes i strona internetowa : Styczeń 12, 2018, 11:29:29
Hejka a słyszeliście o osobach takich jak aniołowie biznesu? Dowiedziałam się sporo na ich temat z tego artykułu http://www.fasingenergia.pl/kim-sa-aniolowie-biznesu/, ponoć oni mogą zainwestować w różne przedsiębiorstwa, a nawet dać dostęp do dobrych analityków, doradców czy specjalistów.
Strony: [1] 2 3 ... 8

Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Seo4Smf v0.2 © Webmaster's Talks

Hayat Theme - Sefa