Witaj
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Dołącz do nas i zarejestruj się już teraz.
  Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
  Pokaż wiadomości
Strony: [1]
1  Szkoła - działy tematyczne / Linki / Odp: Gry edukacyjne : Maj 13, 2016, 22:55:18
Ze swojej strony polecam materiały edukacyjne dostępne tu: http://www.akademia-umyslu.pl/sklep/kategoria/dla-edukacji Są to dwa pakiety edukacyjne Akademia Umysłu Uczeń EDU oraz Akademia Umysłu Junior EDU skierowane dla nauczycieli w przedszkolach i szkołach podstawowych. Pakiety zawierają multimedialne gry i zabawy dla dzieci. Są tam gotowe rozwiązania do zastosowania w trakcie zajęć z dziećmi.
2  Kategoria ogólna / O wszystkim / Odp: Jaki program wybrać do rozliczenia PIT? : Kwiecień 28, 2016, 20:42:00
Również w tym roku korzystałem z programu PIT Format 2015 pobranego ze strony wyżej. Rok wcześniej używałem innej aplikacji ale nie przypadła mi do gustu. Tu mogłem zaciągnąć dane z centralnej bazy oraz wysłać edeklaracje bezpośrednio z poziomu programu. Do tego mogłem sam wybrać dowolną fundację do przekazania 1%, czego brakowało mi we wcześniejszym programie. Tak wioęc mój PIT w tym roku rozliczyłem bezproblemowo i szybko!
3  Języki obce / Język niemiecki / Odp: Nauka języka niemieckiego przez Skype : Marzec 14, 2016, 20:35:22
Nauka niemieckiego, jak i każdego innego języka w domu jest trudna. Przerabiałem kilka darmowych i płatnych kursów, ale zawsze po miesiącu rezygnowałem. Ostatnio natknąłem się na kursy Agnieszki Drummer - www.metodaAD.pl . Nauka jest w domu, jednak kolejne lekcje motywują same do dalszej nauki. Sama nauka jest pod kątem nauki na chłopski rozum i logikę , bez bzdurnego kucia regułek i końcówek. Jest to kurs dla początkujących  ale zawsze to coś.
Strony: [1]

Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Seo4Smf v0.2 © Webmaster's Talks

Hayat Theme - Sefa