Witaj
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Dołącz do nas i zarejestruj się już teraz.
  Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
  Pokaż wiadomości
Strony: [1]
1  Kategoria ogólna / O wszystkim / Odp: Biznes i strona internetowa : Kwiecień 10, 2018, 14:55:21
Strona jest ważna, ale samą stroną nic nie zdziałasz, jeśli organizacja wewnątrz firmy niedomaga. Moim zdaniem bardzo ważne jest oprogramowanie do zarządzania kadrami i płacami. U nas korzystamy z www.unit4.com/pl/produkty/hr/teta-hr i całkiem sobie chwalimy."
2  Kategoria ogólna / O wszystkim / Odp: Plan na wakacje, jaki? : Kwiecień 10, 2018, 14:49:36
a co myślicie o Alpach na majówkę?
3  Kategoria ogólna / O wszystkim / Jak usprawnić dział HR? : Wrzesień 15, 2017, 15:42:09
Witam, jestem kierownikiem działu HR w dużej firmie – zatrudniamy przeszło 300 osób. Wszystko działa sprawnie, jednak dział HR jest mocno obciążony pracą, odnoszę od jakiegoś czasu wrażenie, że pracownicy są niezadowoleni, mimo dobrych warunków płacowych. Co można zrobić, żeby było im lżej? Powiększyć dział? Czy może zainwestować w oprogramowanie? Wstępnie zacząłem się rozglądać i moją uwagę zwrócił system TETA HR http://www.unit4.com/pl/produkty/hr/teta-hr. Jakie rozwiązania macie w swoich firmach?
4  Szkoła - działy tematyczne / Linki / Odp: Elektroniczny obieg dokumentów dla przedsiębiorstwa : Maj 26, 2017, 10:19:47
Elektroniczny obieg dokumentów może być czymś znacznie więcej niż to, o czym piszesz. Poczytaj chociażby zakres funkcji w Teta web: http://www.unit4.com/pl/produkty/hr/teta-web .  Umożliwia on nawet samoobsługę pracowniczą. Wnioski kadrowe mogą być wysyłane online, a akceptacja chociażby urlopu również odbywa się w formie elektronicznej. Pracownik dostaje na swój komputer powiadomienie o decyzji przełożonego. A to tylko jedna z wielu udogodnień tam zawartych. Według mnie, jak już inwestować w zaawansowane narzędzie, to lepiej jest wybrać takie, które daje maksymalny zakres możliwości.
5  Kategoria ogólna / O wszystkim / Odp: Programy księgowań : Kwiecień 06, 2017, 11:39:35
A jest sens kupować tyle różnorodnego oprogramowania? Pamiętaj, że później jakoś będzie trzeba połączyć informacje z tych różnych programów i wygenerować jakiś jeden, spójny i w miarę wyglądający raport. Z doświadczenia wiem, że migracja danych między różnymi programami jest katorgą. Może wybierz narzędzie, które ma bogaty zakres funkcji i pomoże Ci ogarnąć wszystko? Tak jest dla przykładu z Tetą HR http://www.unit4.com/pl/produkty/hr/teta-hr. Mega rozbudowany program, w którym zrobisz dosłownie wszystko, co tylko związane z HR, kadrami i płacami. I właśnie takie rozwiązania polecam. 
6  Kategoria ogólna / O wszystkim / System ERP ? : Marzec 27, 2017, 14:22:21
Dostałem od Zarządu zadanie zmodernizowania systemu informatycznego w naszej firmie. Chodzi o dobranie takich narzędzi, które pozwolą na łatwy obieg danych, a także wprowadzą oszczędności. Czy znacie jakieś inne rozwiązania, które mogą to zrobić niż system ERP? Myślałem o tym od Unit4: http://www.unit4.com/pl/produkty/erp. Ewentualnie ktoś ma pomysł, jak można to zrobić w inny sposób? Jestem otwarty na sugestie. A jeśli to jednak to będzie system ERP – na co zwracać uwagę przy wyborze?
7  Kategoria ogólna / O wszystkim / Odp: Systemy informatyczne ERP : Marzec 17, 2017, 11:45:55
Wydaje mi się, że jest to dość indywidualna sprawa. Dużo zależy pewnie od tego, jakie moduły zamawiasz i ile chcesz mieć wprowadzonych zmian pod siebie. Do tego należy doliczyć koszt wdrożenia. Najlepiej zamów wycenę czegoś takiego, choćby w Unit4 (www.unit4.com/pl/produkty/erp ), jest to polska firma z ogromnych doświadczeniem, która działa od wielu lat, więc powinna sprawnie ogarnąć Twoje zapytanie.
8  Kategoria ogólna / O wszystkim / Odp: Program ułatwiający obieg faktur : Marzec 10, 2017, 11:23:58
Można faktycznie zakupić takie oprogramowanie jako część systemu ERP, ale jest możliwość wybrania tylko tego modułu z całości. Tak jest przynajmniej z Teta Web (http://www.unit4.com/pl/produkty/hr/teta-web ), ale co lepsze rozwiązania powinny oferować podobne możliwości. Wystarczy do nich napisać i wyjaśnić, czego oczekujesz, a z pewnością wyślą Ci (jeśli firma zatrudnia około 500 pracowników) szczegółową odpowiedź na ten temat.
9  Kategoria ogólna / O wszystkim / Odp: Warto wybrać elektroniczny obieg dokumentów? : Styczeń 19, 2017, 12:36:50
Ojjj warto. Pamiętam, jak kiedyś szłam na urlop, wszystkie obowiązki rozdzieliłam między ludzi w zespole. Mieliśmy jednego faceta, który tylko udawał, że pracował. Jego poprosiłam o zbieranie wniosków. Oczywiście – niemal wszystko zgubił, więc po urlopie wróciłam do chaosu. No i to ja musiałam świecić oczami przed kierowniczką. Teraz stosujemy Teta ERP www.unit4.com/pl/produkty/hr/teta-web  i na szczęście taki koszmarek raczej się nie powtórzy.
10  Kategoria ogólna / O wszystkim / Systemy klasy erp : Sierpień 30, 2016, 10:57:51
Cześć,

mam pytanie do wszystkich tych, którzy prowadzą firmę. Jakie systemy klasy ERP możecie polecić? Zależy mi na tym, aby był zintegrowany z większością procesów w przedsiębiorstwie i zwiększył nasze zyski. Zdajemy sobie sprawę, że bez początkowego audytu oraz wdrożenia specjalistycznego oprogramowania nie jesteśmy w stanie wyprzedzić czy nawet dorównać konkurencji.

Pozdrawiam,
L
11  Kategoria ogólna / Przedstaw się / Odp: Witam : Sierpień 30, 2016, 10:51:12
Cześć Wam Mrugnięcie
Strony: [1]

Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Seo4Smf v0.2 © Webmaster's Talks

Hayat Theme - Sefa