Witaj
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Dołącz do nas i zarejestruj się już teraz.
  Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
  Pokaż wiadomości
Strony: [1]
1  Kategoria ogólna / O wszystkim / Interaktywnie o ekologii : Wrzesień 26, 2011, 10:29:30
Chciałbyś otrzymać nowy aparat cyfrowy? A może kamerę lub projektor? Jeśli tak, wystarczy, że nakręcisz trwający maksymalnie 12-13 minut materiał wideo propagujący recykling i zachęcający do dbania o środowisko, a następnie zgłosisz go do konkursu filmowego Śmieć(i)MY. Twórcy prac, które uznane zostaną za najciekawsze nie tylko przez jury, ale i internautów, zostaną nagrodzeni przez sponsorów – firmy REMONDIS i GGW Development oraz WFOŚiGW w Poznaniu.

Globalne ocieplenie, rosnący poziom mórz, coraz częstsze i poważniejsze klęski żywiołowe, wymieranie gatunków – to tylko część problemów, których skala może się zwiększyć. Jeśli nie zaczniemy działać, mogą one w przyszłości spowodować katastrofalne efekty. Dlatego warto już teraz wykorzystać sposoby na to, by zwiększać swoją ekologiczną świadomość. Drugiej szansy walki o naszą planetę możemy już nie dostać.

Jeśli więc los naszej planety nie jest Wam obojętny, zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie filmowym Śmieć(i)MY. Przypominamy, że na nakręcone przez Was materiały filmowe czekamy już tylko do końca września.
 
Fundacja „Pro terra”
2  Kategoria ogólna / O wszystkim / Konkurs filmowy Śmieć(i)MY przedłużony : Lipiec 20, 2011, 13:00:53
Fundacja „Pro terra” wydłużyła czas nadsyłania filmów promujących ekologię i poruszających problem gospodarki odpadami w ramach konkursu Śmieć(i)MY. Swój udział można zgłaszać do 31 sierpnia. Gotowe projekty będą przyjmowane do 15 września.

Aby wziąć udział w konkursie należy nakręcić materiał wideo (trwający maksymalnie 12 minut), który zainteresuje odbiorców tematem ekologii i zachęci do dbania o środowisko. – Jesteśmy otwarci na wszelkie formy filmów. Może to być reportaż, teledysk, etiuda, nawet materiał kręcony telefonem komórkowym. Liczymy na kreatywność uczestników naszego konkursu – mówi Joanna Ciechanowska-Barnuś, prezes zarządu Fundacji „Pro terra”. Wszystkie nadesłane dzieła trafiają na bieżąco na stronę internetową Fundacji oraz do serwisu Youtube (youtube.com/user/FundacjaProTerra) i biorą udział w konkursie (w kategorii amatorskiej lub profesjonalnej).

Finał całej akcji i przegląd zgłoszonych filmów odbędzie się 24 listopada podczas Targów Poleko na terenie MTP w Poznaniu. Twórcy filmów, które uznane zostaną za najciekawsze nie tylko przez jury, ale i internautów, zdobędą atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów – firmy REMONDIS i GGW Development oraz WFOŚiGW w Poznaniu.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie internetowej organizatora konkursu: www.proterra.pl. Zapraszamy także na Facebooka: http://facebook.com/fundacjaproterra.
Strony: [1]

Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Seo4Smf v0.2 © Webmaster's Talks

Hayat Theme - Sefa