Witaj
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Dołącz do nas i zarejestruj się już teraz.
  Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
  Pokaż wiadomości
Strony: [1] 2 3
1  Szkoła - działy tematyczne / Szkoła ogólnie / Odp: Jak się przygytować do matury : Styczeń 21, 2013, 02:57:03
Korepetycji nie potrzebuję, ale mnie bardzo zawsze mobilizują do nauki pochwały. Pamiętam kiedyś z jedną rzeczą sobie nie radziłem. Moja nauczycielka w Progresie powiedziała mi, że jestem zdolny bo z innymi zadaniami sobie poradziłem więc i to powinna być dla mnie pestka. I okazało się, że dałem radę. Trzeba po prostu porządnie się koncentrować na jednej rzeczy.
2  Szkoła - działy tematyczne / Szkoła ogólnie / Odp: Kierunek BHP??? : Styczeń 21, 2013, 02:05:24
Wszystko co przyczynia się do rozwoju człowieka jest jak najbardziej przydatne. Wychodzę z założenia, że każdy człowiek powinien w siebie inwestować. A jak można inwestować kwoty, które nie są jakoś bardzo wysokie to czemu nie. Ja jestem jak najbardziej za.
3  Szkoła - działy tematyczne / Szkoła ogólnie / Odp: szkoły policealne czy dla dorosłych (technika czy licea) : Styczeń 21, 2013, 01:43:45
Szkoła policealna jest absolutnie dla każdego. Ze mną do Progresu chodzą nie tylko ludzie, którzy są po szkole średniej. Są również ludzie po studiach, którzy po prostu chcą się podszkolić w danej dziedzinie. I to jest właśnie fajne, że za niewielką kasę można się rozwijać.
4  Szkoła - działy tematyczne / Szkoła ogólnie / Odp: Policealna szkoła - problem z wyborem [Warszawa] : Styczeń 21, 2013, 01:41:30
Również uważam, że nie powinno się tego tak płytko oceniać. Szkoły policealne mają najczęściej wykwalifikowanych nauczycieli, sporo kierunków do wyboru, a nauka w nich jest nie droga, albo w ogóle za darmo. Przynajmniej tak jest w szkole do której ja chodzę. Mam nadzieję, że myślenie ludzi pójdzie do przodu i jednak się zmieni!
5  Szkoła - działy tematyczne / Szkoła ogólnie / Odp: Nauka przez Internet : Październik 18, 2012, 19:49:00
Ja kiedyś robiłem taki internetowy kurs i niczego się nie nauczyłem. No niestety, ale jak nad człowiekiem ktoś nie stoi to nie bardzo chce się uczyć. Taka jest prawda. Teraz normalnie do szkoły chodzę, akurat do progresu i szczerze - nigdy więcej nie będę robił żadnych kursów przez internet bo nic nie dają.
6  Szkoła - działy tematyczne / Szkoła ogólnie / Odp: Policealna szkoła - problem z wyborem [Warszawa] : Październik 15, 2012, 22:26:32
Dokładnie! Znam osoby po studiach wyższych, które nie mogą znaleźć sobie pracy, a ludzie z fachem w ręku po zawodówce pracę mają i są zadowoleni. Dlatego uważam, że szkoła policealna jest dobrym rozwiązaniem bo dostaje się np tytuł technika w jakiejś dziedzinie. No i zajęcia są nie drogie. Z tego co wiem to w progresie np za darmo albo za 95 zł miesięcznie.
7  Szkoła - działy tematyczne / Szkoła ogólnie / Odp: Kierunek BHP??? : Październik 11, 2012, 19:41:22
Z tym "narobieniem się" to akurat zależy od placówki w której pracujesz. Ja się w pracy nie nudzę, ale też mam nad sobą dyrektora itd, oni może mają więcej czasu. Ja dopiero zaczynam i może dlatego cały czas coś się dzieje, cały czas praktycznie coś robię. Natomiast sam kierunek naprawdę dobry, jestem teraz na III semestrze i mogę w 100% stwierdzić, że dobrze zrobiłem, że to wybrałem.
8  Szkoła - działy tematyczne / Szkoła ogólnie / Odp: Policealna szkoła - problem z wyborem [Warszawa] : Wrzesień 19, 2012, 20:04:08
Tak, bo ludziom często wydaje się, że szkoła policealna to coś gorszego. Nic bardziej mylnego! Chodzić trzeba, a poziom nauczania wcale nie jest gorszy niż w innych szkołach czy uczelniach. A tak jak piszesz - tytuł technika itd zawsze się przydaje. Dodatkowo można go zdobyć niewielkim nakładem finansowym, albo w ogóle kompletnie za darmo! Teraz np w mojej szkole o ile się nie mylę bhp jest za darmo... więc warto.
9  Szkoła - działy tematyczne / Szkoła ogólnie / Odp: Jak się przygytować do matury : Sierpień 09, 2012, 21:52:04
I jak tam wyniki z waszych matur? U mnie w szkole całkiem nieźle, wszyscy moi bliscy znajomi z Progresu zdali. Matura trudna nie była, ciekawe jak to będzie wyglądać za rok. Teraz wszystkie tematy mi podpasowały, nie była trudna - tak mi się wydaje.
10  Szkoła - działy tematyczne / Szkoła ogólnie / Odp: Policealna szkoła - problem z wyborem [Warszawa] : Sierpień 07, 2012, 21:05:52
Ostatnio przeczytałem na jakimś forum jak dziewczyna napisała, że skończyła studia administracyjne a później poszła do Progresu właśnie na administrację i w policealnej szkole się więcej nauczyła! Pisała, że była lepsza atmosfera, że nauczyciele z lepszym podejściem i przez to i jej więcej chciało się uczyć. Coś w tym chyba jest!
11  Szkoła - działy tematyczne / Szkoła ogólnie / Odp: Kierunek BHP??? : Sierpień 02, 2012, 21:22:08
Pracę mam! Kierunek absolutnie świetny. Fantastycznie prowadzony przez profesjonalistów, a do tego w super atmosferze. Generalnie dokładnie tak jest, że poszukiwani są specjaliści z tej dziedziny także polecam wszystkim. Naprawdę jest ciekawy, zajęcia nie należały do nudnych, chodziłem z przyjemnością.
12  Szkoła - działy tematyczne / Szkoła ogólnie / Odp: Dokończenie Technikum zaocznie... : Lipiec 14, 2012, 20:43:50
Wydaje mi się, że powinieneś iść i zapytać konkretnie do szkoły. Ja chodzę do Progresu, mogę polecić, ale szkół z kursami, zajęciami itd jest naprawdę sporo więc nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem czegoś. Myślę, że spokojnie możesz szkołę dokończyć w trybie zaocznym, teraz w sumie chyba wszystko jest już możliwe.
13  Szkoła - działy tematyczne / Szkoła ogólnie / Odp: Kierunek BHP??? : Lipiec 09, 2012, 18:30:46
A jeszcze chciałem dopytać. orientujecie się jak wygląda później taki egzamin z BHP? Właściwie to jestem już zdecydowany, decyzję podjąłem i chcę się na to zapisać, ale nie do końca wiem jak ma wyglądać później egzamin. Może ktoś już zdawał coś podobnego i mniej więcej wie?
14  Szkoła - działy tematyczne / Szkoła ogólnie / Odp: Kierunek BHP??? : Czerwiec 17, 2012, 20:58:43
Też mi się tak wydaje. Kierunek bardzo fajny, myślę że po jego skończeniu będę miał szansę na dobrą pracę. Kogo bym w Progresie nie pytał to każdy mówi, że jak się dobrze zakręcę to na pewno coś znajdę. Oby tak właśnie było, chciałbym się ustatkować, skończyć szkołę i mieć dobrą pracę.
15  Szkoła - działy tematyczne / Szkoła ogólnie / Odp: Jak się przygytować do matury : Maj 08, 2012, 20:58:03
No powiedzmy, że wszyscy uczą się na bieżąco Mrugnięcie ja teraz tak robię, bo nie robiłem tego kiedyś. No i chodzę do dwuletniej szkoły bo jestem w liceum dla dorosłych, w Progresie. Żadnych "przecieków" nie potrzebuję, myślę, że wszystko dam radę zdać dzięki swojej wiedzy Mrugnięcie
Strony: [1] 2 3

Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Seo4Smf v0.2 © Webmaster's Talks

Hayat Theme - Sefa