Forum edukacyjne, pomoc w nauce, zadania, przyjaciele

Szkoła - działy tematyczne => Język polski => Wątek zaczęty przez: Anna_Karenina Wrzesień 05, 2019, 14:22:23Tytuł: Obrazy pop art
Wiadomość wysłana przez: Anna_Karenina Wrzesień 05, 2019, 14:22:23
Hej! Uważacie, że obrazy pop art (https://twoja-sztuka.pl/pol_m_Wielcy-malarze_Pop-art-225.html) są stylowe? Mam napisać taką krótką rozprawkę o tym, czy to wciąż sztuka czy już nie, no i w sumie nie jestem pewna... Jak uważacie? Jakie są argumenty za i przeciw? A może są jakieś inne obrazy, które Wy lubicie ze sztuki?


Tytuł: Odp: Obrazy pop art
Wiadomość wysłana przez: Krasnek8 Wrzesień 10, 2019, 11:07:51
to zależy jak definiujemy sztukę, od tego powinno się zacząć. Jeśli dla ciebie sztuka to coś, co jest stylowe, musisz subiektywnie określić, czy te obrazy nią są czy nie


Tytuł: Odp: Obrazy pop art
Wiadomość wysłana przez: Mokka21 Lipiec 08, 2021, 11:20:59
Mi bardzo podobają się wszelkiego rodzaju ozdoby na ścianę (http://domnanowo.pl/dom-mieszkanie/oryginalne-ozdoby-na-sciane-i-nie-tylko-jak-dopelnic-wystroj-wnetrza#Makramy_i_inne_rekodziela), w tym również obrazy ;) Mam w domu bardzo dużo takich dekoracji. Moim zdaniem dzięki temu wnętrze jest dużo ciekawsze, niż wtedy, gdyby ściany były puste. W jednym pokoju mam nawet zrobioną fototapetę - fantastycznie to wygląda i nadaje niepowtarzalnego charakteru pomieszczeniu ;) A Wy jak macie udekorowane ściany w Waszych domach?


Tytuł: Odp: Obrazy pop art
Wiadomość wysłana przez: pawe34 Lipiec 09, 2021, 20:42:10
Możesz wybrać coś z dzieł malarskich np. pocałunek gustava klimka https://pikoteka.com/pl/artysta/gustav-klimt/128 Takie obrazy pasują np. do klasycznych wnętrz.


Tytuł: Odp: Obrazy pop art
Wiadomość wysłana przez: leannon.annie Sierpień 13, 2021, 00:46:16
Mi obrazy w stylu pop art bardzo się podobają. Andy Warhol i jego obrazy są świetne i pomysłowe. No ale oczywiście lubię też obrazy w innym stylu. Dlatego też kupiłam sobie ostatnio fototapetę do sypialni. Wygląda jak obraz. Bardzo mi się podoba. Pozdrawiam. :D
_________________
fototapety do sypialni (https://www.swiat-obrazow.pl/fototapety-do-sypialni.html)


Tytuł: Odp: Obrazy pop art
Wiadomość wysłana przez: Marsha Październik 27, 2021, 17:59:20
Jezeli tak interesujesz się sztuką to Galeria Xanadu to miejsce, które z pewnością Cię zainteresuje. Możesz przeglądać sobie tutaj  https://www.galeriaxanadu.pl/ - z co aktualnie znajduje się na aukcjach.


Tytuł: Odp: Obrazy pop art
Wiadomość wysłana przez: Geniusz777 Listopad 24, 2021, 10:51:39
Kocham muzykę pop!! Najbardziej lubię Elvisa Preslaya lub Britney Spears!!!
___________________________________
pracemagisterskie-licencjackie.pl/kategorie-prac/prace-inzynierskie (https://pracemagisterskie-licencjackie.pl/kategorie-prac/prace-inzynierskie)