Forum edukacyjne, pomoc w nauce, zadania, przyjaciele

Szkoła - działy tematyczne => Matematyka => Wątek zaczęty przez: Marsha Październik 29, 2018, 18:14:03Tytuł: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: Marsha Październik 29, 2018, 18:14:03
Jak wy zapatrujecie sie na nowe szkolenia i ciągły rozwój? Wydaje mi się, ze warto inwestować w siebie i chodzić na różnego rodzaju szkolenia. Jezeli zależy Ci na taki rozwoju to na pewno takie szkolenia jak te https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ , Cię zainteresuje. Czytalam , że ich forma jest interesująco poprowadzona i może wiele z takich szkoleń wynieść.


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: Melaska Listopad 09, 2018, 08:30:11
Coś w tym jest, ale nie możecie też chodzić na wszystkie szkolenia jakie sa w waszej okolicy, szkoda czasu. Takich szkoleń, prezentacji jest bardzo duzo. Ja starannie zawsze dobieram to gdzie mam zdobyć jakąś wiedzę. Może też zainteresujecie się szkoleniami od http://szkoleniaics.pl Świetnie się sprawdzą gdybyście chcieli wykształcić u siebie nowy zawód taki jak trener sportowy, instruktor.


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: asiaod Listopad 13, 2018, 10:52:59
Dokładnie, to wszystko zależy od kierunku naszego rozwoju. Od tego jaką pracę wykonujemy, bądź tego jaką pracę zamierzamy podjąć. Ja po skończeniu szkoły mam już zapewnioną pracę biurową, ale zdecydowanie muszę przeszkolić się w Excelu. Słyszałam, że bardzo dobre szkolenia są tutaj https://calculatic.pl/kursy-excel/rzeszow . Cenowo wychodzą bardzo korzystnie, a wiedza przekazywana jest przez ekspertów w swoim fachu.


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: olcia87 Styczeń 26, 2019, 17:14:35
Jak wy zapatrujecie sie na nowe szkolenia i ciągły rozwój? Wydaje mi się, ze warto inwestować w siebie i chodzić na różnego rodzaju szkolenia.
Inwestycja w siebie siebie i swój rozwój to najlepsza opcja, na której nigdy nie stracimy jedynie można zyskać. Sama zastanawiam się nad paroma szkoleniami z fitnessu dla siebie, bo od lat fascynuje mnie sport a siłownia to mój drugi dom. Sporo przydatnych szkoleń i kursów na pewno można znaleźć u nich https://www.ams.edu.pl kilku moich znajomych szkoliło się u nich na trenerów personalnych i bardzo sobie chwalili.


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: Honorata12 Luty 08, 2019, 19:23:50
Prawda jest taka, że najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie. Takie swoje pierwsze kroki stawiamy w szkole podstawowej czy to liceum. Potem na studiach aż w końcu trafiamy do pracy i przychodzi czas na szkolenia. W moim przypadku takie szkolenie byłoby związane z zawodem, który wykonuje. Gdybym się na takowe wybierała. Na pewno osoby pracujące gdzieś w firmach handlowych, różnego rodzaju korporacjach, zarządzające zespołem( tutaj też jest dobrze mieć skzolenie, wiedzieć jak podejść do pracownika, sytuacje różne się zdarzają) według mnie powinny się zastanowić nad takim kursem jak na superszkolenia https://superszkolenia.pl/offer/szkolenie-zarzdzanie-zespolem/ Tak mi się wydaje. Pracowałam w dwóch korporacjach i... powiem szczerze, że niektórzy nie potrafią zarządzać zespołem. A mobbingu, zastraszaniu pracowników już nie wspomnę. :/ Ale to już osobny temat.


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: Olaf00 Luty 25, 2019, 11:16:41
Ja mam bardzo pozytywne podejście do takich rzeczy. Moim zdaniem warto jest się rozwijać niezależnie od warunków czy wykonywanej pracy. Stałe poszerzanie swoich kompetencji jest kluczowe, jeśli chcemy walczyć o wyższe stanowisko lub lepszą płacę. Ja ostatnio wybrałem szkolenie SQL. O firmie Database Consulting sp. z o.o. słyszałem wcześniej sporo dobrego, więc decyzja o wybraniu ich szkolenia była oczywista. Gdyby ktoś był zainteresowany to polecam zerknąć tutaj https://dataconsulting.pl/p/szkolenia_mssql/Szkolenia+Microsoft+SQL+Server+%E2%80%93+kurs+SQL+analiza+danych/ (https://dataconsulting.pl/p/szkolenia_mssql/Szkolenia+Microsoft+SQL+Server+%E2%80%93+kurs+SQL+analiza+danych/).


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: GeniuszEkonomii Luty 26, 2019, 15:33:07
Macie rację. Szkolenia to podstawa do osiągnięcia sukcesu w życiu zawodowym.
______________________
pracelicencjackiesocjologia.bydgoszcz.pl (http://pracelicencjackiesocjologia.bydgoszcz.pl/)


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: paulla Marzec 25, 2019, 11:52:36
Uważam, że poszerzanie kompetencji jest kwestią bardzo istotną. Dlatego kierowcom polecam kurs adr lublin: https://kursadr.lublin.pl/ (https://kursadr.lublin.pl/). Wydaje mi się, że to bardzo ciekawe rozwiązanie i tego typu kurs może okazać się przydatny.


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: exi Marzec 27, 2019, 11:26:27
Szkolenia to świetny pomysł, jeśli np. chcemy podnieść kwalifikacje naszych pracowników. Warto wysyłać ich na szkolenia, ponieważ wtedy i nasza firma bardzo na tym zyskuje, bo możemy chwalić się profesjonalistami. Polecam przeczytać sobie więcej na ten temat tutaj https://www.erainformatyki.pl/co-zrobic-aby-podniesc-kompetencje-swoich-pracownikow.html


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: kasandrax Kwiecień 07, 2019, 10:35:06
Teraz jest cała masa szkoleń wśród których można wybierać to co Ci się najbardziej podoba.
Ja ostatnio odkryłam kurs języka angielskiego online https://speakingo.com/ (https://speakingo.com/)
możesz sobie zerknąć, bo to naprawdę świetna sprawa.
Koniecznie wypróbuj. Pierwszych siedem dni masz za darmo.


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: Ewelina Stenkiewicz Kwiecień 10, 2019, 15:52:13
Moim zdaniem takie szkolenia dużo wnoszą w nasze życie nabywamy nowej wiedzy co w przyszłości na pewno się nam przyda
Trener personalny Wrocław (http://trener-personalny.com)


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: Mokka21 Kwiecień 12, 2019, 14:43:32
Jeśli chodzi o szkolenia dla pracowników w firmie, to na pewno warto zatroszczyć się o znajomość przepisów RODO. W tym celu można skorzystać z pomocy firmy https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z-ochrony-danych-osobowych/ (https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z-ochrony-danych-osobowych/), która zajmuje się przeprowadzaniem profesjonalnych szkoleń właśnie z zakresu ochrony danych osobowych w przedsiębiorstwie. Taka wiedza na pewno się przyda :)


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: Postzunia Kwiecień 26, 2019, 15:58:26
Jeśli chodzi o szkolenia to niezależnie a jakim stanowisku jesteś należy się rozwijać czyli inaczej szkolić. W dzisiejszych czasach albo idziesz do przodu albo przepadasz w świecie. Polecam menadżerom zakupić szkolenie specjalne strefy ekonomiczne (http://crf.pl/prawne-i-podatkowe-aspekty-prowadzenia-dzialalnosci-na-terenie-specjalnych-stref-ekonomicznych-nowelizacje-przepisow-strefowych-zwolnienia-podatkowe-kwalifikacja-kosztow-dyskontowanie-pomocy-pub) jeśli działają lub zamierzają działać w strefach ekonomicznych których jest coraz więcej. Księgowym także się przyda ta wiedza aby wyciągnąć jak najwięcej z ekonomicznego punktu dla firmy.


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: fretas33 Maj 02, 2019, 12:05:11
Ja zastanawiam się własnie czy nie zapisać się na któreś z tych szkoleń https://maxmedik.pl/442-szkolenia  z zakresu medycyny estetycznej. Prowadzę swój gabinet i wydaje mi się, że przydałoby mi się trochę w tym zakresie dokształcić. Co wy o tym sądzicie?


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: malwinka23 Maj 15, 2019, 21:09:03
Jeżeli o szkolenia chodzi to polecam Ci sie zainteresować stroną jaką jest https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i-uprawnienia-zawodowe/kurs-bhp/ Znajdziesz tutaj bardzo interesujące oferty które z pewnością Ci się bardzo spodobają. Na przykład szkolenie BHP możesz wykonać tutaj szybko i nie drogo.


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: ogarclegane Czerwiec 24, 2019, 10:50:26
Jesli chodzi o szkolenia, to najbardziej lubię takie, które uczą mnie czegoś nowego o sobie. Które pokazują zupełnie inne spojrzenie na moje dotychczasowe problemy. Niedawno trafiłam na fanpage osoby, która własnie prowadzi takie spotkania coachingowe : https://www.facebook.com/renataimbierowiczCoaching/ Przyznam, że tematyka bardzo mi przypasowała, ponieważ zauważyłam, ze często ukrywam swoje prawdziwe pragnienia, żeby tylko nie narobić komuś problemów.


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: Viktoria Lipiec 21, 2019, 23:59:06
Szkolenia to świetna okazja na skuteczny rozwój, wzbogacanie swojej wiedzy i umiejętności. Warto z tych możliwości korzystać. Bardzo dobre szkolenia w krakowie (https://www.altkomakademia.pl/kontakt/osrodek/krakow/)   oferuje Altkom Akademia. Jest to lider rynku edukacji dla biznesu w Polsce. Warto udać się do nich na szkolenia.


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: Agata Lipiec 29, 2019, 22:59:09
Na ternie Polski północnej działa natomiast Nadbałtyckie Centrum Edukacji - https://www.oswiatalingwista.eu/#, które oferuje szkolenia i kursy dla dorosłych (Gdańskie Szkoły Zawodowe, Gdańskie Szkoły Medyczne, Studium Pracowników Medycznych i Społecznych, Akademia Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego) na najwyższym poziomie, a także prowadzi szkoły i przedszkola dla dzieci. Firma działa na rynku od ponad 20 lat i cieszy sie dużą popularnością zarówno wśród osób indywidualnych, jak i firm, które chcą dokształcać swoich pracowników.


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: dameczko233 Sierpień 11, 2019, 14:59:14
Sporo jest dobrych szkoleń. Ja polecam te organizowane przez https://totalexpert.pl/szkolenie/raciborz/ sa to szkolenia biznesowe dobre dla kazdego kto prowadzi albo zamierza prowadzic swoja wlasna firme. Sporo mozna sie dowiedziec pozytecznych rzeczy, a oprocz tego mozna sporo wartosciowych ludzi poznac na takich szkoleniach.


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: paulla Sierpień 16, 2019, 09:06:08
W każdej branży znajdziemy specjalistyczne szkolenia. Przede wszystkim ważne jest to, aby doszkalać się regularnie w branżach medycznych. Dlatego świetną opcją są kursy dla rehabilitantów i fizjoterapeutów, o których więcej poczytacie na stronie http://www.topschool-pnf.pl/kursy/ (http://www.topschool-pnf.pl/kursy/).


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: sowa7 Sierpień 16, 2019, 23:53:27
Ja właśnie wybieram się na szkolenie z zakresu umów. Konkretnie to https://www.spolka-w-organizacji.pl/umowy-szkolenie/ . Jakby kogoś zainteresowało, to są trzy terminy. Szkolenie odbywa się w Gdańsku i organizuje je znana kancelaria prawna Klisz i Wspólnicy. Można się tam wiele dowiedzieć. Sama już się przekonałam, że korzystanie ze wzorów umów dostępnych w internecie jest zbyt dobrym rozwiązaniem. Taka umowa nie zabezpieczy interesów przedsiębiorcy.


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: janka Sierpień 22, 2019, 09:40:06
W każdym zawodzie warto się dokształcać aby być na bieżąco z nowościami w branży. Bardzo fajną opcją są na przykład szkolenia dla fizjoterapeutów organizowane przez Movuto: https://www.movuto.pl (https://www.movuto.pl). Warto rzucić okiem i zainteresować się nimi bliżej.


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: lech332 Wrzesień 24, 2019, 08:44:23
Ja ostatnio słyszałem o bardzo dobrych szkoleniach medycznych w https://poznanlab.pl/ . Z tego co wiem od kolegi to na te szkolenia chodzi bardzo dużo osób.To na pewno jest bardzo dobrze.


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: kabix179 Październik 14, 2019, 16:59:38
Jak chcesz wysłać pracowników z działu handlowego na szkoelnia, które poprawią ich umiejętności to zdecydowanie polecam kurs nlp (https://betterflow.pl/) . To według mnie dobra inwestycja.


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: paula_pm Październik 26, 2019, 16:08:18
Najlepiej przed wyborem sprawdzić dokładnie zakres szkolenia i poszukać opinii  ;)


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: carlos.cassin Październik 27, 2019, 09:08:13
Muszę przeprowadzić szkolenie bhp w pracy dla wszystkich pracowników, dlatego potrzebuję namiarów na firmy, które przeprowadzają takie szkolenia. Zależy mi na szkoleniach bhp Łódź, chciałbym, żeby było to profesjonalne szkolenie, z możliwością pozyskania rzetelnej wiedzy. Pracownicy powinni coś z tego wynieść, a nie mieć wrażenie zmarnowania czasu. Zastanawiam się nad https://alerta.pl/, ktoś korzystał z ich usług?


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: toborek02 Październik 31, 2019, 16:06:45
Świetne szkolenia organizuje mrrabbit (http://mrrabbit.pl/kursy-dla-mlodziezy/) warto zajrzeć :)


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: sowa7 Listopad 06, 2019, 21:59:52
Tutaj https://leadership-center.pl/2019/03/zarzadzanie-projektami/ jest organizowane ciekawe szkolenie. Myślę, że warto nauczyć się w jaki sposób należy sprawnie zarządzać projektami. Taka wiedza jest niezwykle ważna. Przyspiesza wiele prac i przede wszystkim wykonane zadania dają satysfakcję, ponieważ wszystko jest dopięte na ostatni guzik.


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: Skarpeta Listopad 21, 2019, 13:37:49
W Łodzi w https://nowoczesnaszkola.edu.pl/ (https://nowoczesnaszkola.edu.pl/) oferują kursy i szkolenia dla dorosłych. Do wyboru jest forma szkolna i w formie kursów.


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: jasiepytamo Listopad 25, 2019, 11:51:34
Szkolenia bardzo dużo dają. Poserzaie swojej wiedzi i wzorst kompetencji będzie obecnie bardzo na topie. Ja jestem zadowolona ze szkolenia z zamówień publicznych Gdańsk (https://www.apexnet.com.pl/szkolenia-otwarte/zamowienia-publiczne/Gdansk). Super sprawa.


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: Ajlar Listopad 30, 2019, 22:33:25
Szkolenia są bardzo potrzebne jeśli chcecie się rozwijać. Nie wszystkiego można nauczyć się samodzielnie dlatego warto korzystać z profesjonalnych szkoleń. Bardzo dobre szkolenia z obsługi Excela oferuje firma Calculatic https://calculatic.pl/kursy-excel/kurs-vba . Tu możecie skorzystać np z doskonale prowadzonego kursu VBA, dzięki któremu nauczycie się korzystania z Visual Basic.


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: GeniuszEkonomii Luty 18, 2020, 10:28:22
Dobrych szkoleń nigdy za wiele! Ja kocham się szkolić w różnych dziedzinach.
__________________________
Socjologia - prace magisterskie i licencjackie (http://rzetelneprace.pl/prace-dyplomowe/socjologia/)


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: Oligarcha7 Marzec 02, 2020, 12:13:29
Ja najbardziej lubię szkolenia z branży MLM. One najlepiej działają na psychikę! Co do tego nie ma wątpliwowści!
_________________________________
Praca inżynierska na kierunku informatyka - przykład (http://www.praceinzynierskiepomoc.info.pl/prac-inzynierskich-z-informatyki/)


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: Duke787 Marzec 25, 2020, 10:19:32
Dobre  szkolenia na pewno się zawsze przydadzą. JA uwielbiam zdobywać naową wiedzę i kwalifikacje! To jes tpo prostu moja pasja życiowa! Zdobywanie nowych kwalifikacji i nowych pieniędzy!
____________________________________
Tematy prac z politologii - Toruń (http://pisaniepracmagisterskichtorun.pl/tematy-prac-magisterskich-z-politologii/)


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: muller.eileen Kwiecień 02, 2020, 14:39:08
Dobre szkolenia podnoszą nasze kwalifikacje, warto w nie inwestować.


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: Agata Kwiecień 02, 2020, 15:35:48
A dziś takie czasy, że cały czas trzeba się dokształcać, żeby być dobrym pracownikiem lub by zmienić pracę na lepszą, na taką o jakiej marzymy. Najlepsze szkolenia w jakich brałam udział były organizowane przez firmę Nadbałtyckie Centrum Edukacji - https://www.oswiatalingwista.eu/ . Firma ta od lat działa na rynku edukacji dorosłych i jest znana z wysokiej jakości szkoleń, bardzo dobrych prowadzących oraz ciekawych i wartościowych programów. Firma ma w swej ofercie zarówno szkolenia dla osób prywatnych jak i dla firm, które szukają czegoś dobrego dla swoich pracowników.


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: bartek3325565 Kwiecień 21, 2020, 11:38:19
Szkolenia dla każdego człowieka są bardzo ważne.Dlatego polecam wam żebyście skorzystali z usług firmy https://greenbusinesscenter.pl/#!/oferta . Bardzo dużo osób korzysta z ich firmy.


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: makuna Kwiecień 23, 2020, 23:07:43
Prowadząc biznes niezwykle ważna jest ochrona danych osobowych czyli RODO które potrafi nieźle napsuć krwi przedsiębiorcy więc lepiej zadbać aby czyjeś dane nie wypłynęły z twojej firmy. Warto skorzystać z usług firmy https://www.isecure.pl/ (https://www.isecure.pl/) która przeprowadzi audyty ochrony danych w twojej firmie. Może także przeszkolić Ciebie i twoich pracowników z tego zakresu.