Forum edukacyjne, pomoc w nauce, zadania, przyjaciele

Szkoła - działy tematyczne => Matematyka => Wątek zaczęty przez: Marsha Październik 29, 2018, 18:14:03Tytuł: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: Marsha Październik 29, 2018, 18:14:03
Jak wy zapatrujecie sie na nowe szkolenia i ciągły rozwój? Wydaje mi się, ze warto inwestować w siebie i chodzić na różnego rodzaju szkolenia. Jezeli zależy Ci na taki rozwoju to na pewno takie szkolenia jak te https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ , Cię zainteresuje. Czytalam , że ich forma jest interesująco poprowadzona i może wiele z takich szkoleń wynieść.


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: Melaska Listopad 09, 2018, 08:30:11
Coś w tym jest, ale nie możecie też chodzić na wszystkie szkolenia jakie sa w waszej okolicy, szkoda czasu. Takich szkoleń, prezentacji jest bardzo duzo. Ja starannie zawsze dobieram to gdzie mam zdobyć jakąś wiedzę. Może też zainteresujecie się szkoleniami od http://szkoleniaics.pl Świetnie się sprawdzą gdybyście chcieli wykształcić u siebie nowy zawód taki jak trener sportowy, instruktor.


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: asiaod Listopad 13, 2018, 10:52:59
Dokładnie, to wszystko zależy od kierunku naszego rozwoju. Od tego jaką pracę wykonujemy, bądź tego jaką pracę zamierzamy podjąć. Ja po skończeniu szkoły mam już zapewnioną pracę biurową, ale zdecydowanie muszę przeszkolić się w Excelu. Słyszałam, że bardzo dobre szkolenia są tutaj https://calculatic.pl/kursy-excel/rzeszow . Cenowo wychodzą bardzo korzystnie, a wiedza przekazywana jest przez ekspertów w swoim fachu.


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: olcia87 Styczeń 26, 2019, 17:14:35
Jak wy zapatrujecie sie na nowe szkolenia i ciągły rozwój? Wydaje mi się, ze warto inwestować w siebie i chodzić na różnego rodzaju szkolenia.
Inwestycja w siebie siebie i swój rozwój to najlepsza opcja, na której nigdy nie stracimy jedynie można zyskać. Sama zastanawiam się nad paroma szkoleniami z fitnessu dla siebie, bo od lat fascynuje mnie sport a siłownia to mój drugi dom. Sporo przydatnych szkoleń i kursów na pewno można znaleźć u nich https://www.ams.edu.pl kilku moich znajomych szkoliło się u nich na trenerów personalnych i bardzo sobie chwalili.


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: Honorata12 Luty 08, 2019, 19:23:50
Prawda jest taka, że najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie. Takie swoje pierwsze kroki stawiamy w szkole podstawowej czy to liceum. Potem na studiach aż w końcu trafiamy do pracy i przychodzi czas na szkolenia. W moim przypadku takie szkolenie byłoby związane z zawodem, który wykonuje. Gdybym się na takowe wybierała. Na pewno osoby pracujące gdzieś w firmach handlowych, różnego rodzaju korporacjach, zarządzające zespołem( tutaj też jest dobrze mieć skzolenie, wiedzieć jak podejść do pracownika, sytuacje różne się zdarzają) według mnie powinny się zastanowić nad takim kursem jak na superszkolenia https://superszkolenia.pl/offer/szkolenie-zarzdzanie-zespolem/ Tak mi się wydaje. Pracowałam w dwóch korporacjach i... powiem szczerze, że niektórzy nie potrafią zarządzać zespołem. A mobbingu, zastraszaniu pracowników już nie wspomnę. :/ Ale to już osobny temat.


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: Olaf00 Luty 25, 2019, 11:16:41
Ja mam bardzo pozytywne podejście do takich rzeczy. Moim zdaniem warto jest się rozwijać niezależnie od warunków czy wykonywanej pracy. Stałe poszerzanie swoich kompetencji jest kluczowe, jeśli chcemy walczyć o wyższe stanowisko lub lepszą płacę. Ja ostatnio wybrałem szkolenie SQL. O firmie Database Consulting sp. z o.o. słyszałem wcześniej sporo dobrego, więc decyzja o wybraniu ich szkolenia była oczywista. Gdyby ktoś był zainteresowany to polecam zerknąć tutaj https://dataconsulting.pl/p/szkolenia_mssql/Szkolenia+Microsoft+SQL+Server+%E2%80%93+kurs+SQL+analiza+danych/ (https://dataconsulting.pl/p/szkolenia_mssql/Szkolenia+Microsoft+SQL+Server+%E2%80%93+kurs+SQL+analiza+danych/).


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: GeniuszEkonomii Luty 26, 2019, 15:33:07
Macie rację. Szkolenia to podstawa do osiągnięcia sukcesu w życiu zawodowym.
______________________
pracelicencjackiesocjologia.bydgoszcz.pl (http://pracelicencjackiesocjologia.bydgoszcz.pl/)


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: paulla Marzec 25, 2019, 11:52:36
Uważam, że poszerzanie kompetencji jest kwestią bardzo istotną. Dlatego kierowcom polecam kurs adr lublin: https://kursadr.lublin.pl/ (https://kursadr.lublin.pl/). Wydaje mi się, że to bardzo ciekawe rozwiązanie i tego typu kurs może okazać się przydatny.


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: exi Marzec 27, 2019, 11:26:27
Szkolenia to świetny pomysł, jeśli np. chcemy podnieść kwalifikacje naszych pracowników. Warto wysyłać ich na szkolenia, ponieważ wtedy i nasza firma bardzo na tym zyskuje, bo możemy chwalić się profesjonalistami. Polecam przeczytać sobie więcej na ten temat tutaj https://www.erainformatyki.pl/co-zrobic-aby-podniesc-kompetencje-swoich-pracownikow.html


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: kasandrax Kwiecień 07, 2019, 10:35:06
Teraz jest cała masa szkoleń wśród których można wybierać to co Ci się najbardziej podoba.
Ja ostatnio odkryłam kurs języka angielskiego online https://speakingo.com/ (https://speakingo.com/)
możesz sobie zerknąć, bo to naprawdę świetna sprawa.
Koniecznie wypróbuj. Pierwszych siedem dni masz za darmo.


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: Ewelina Stenkiewicz Kwiecień 10, 2019, 15:52:13
Moim zdaniem takie szkolenia dużo wnoszą w nasze życie nabywamy nowej wiedzy co w przyszłości na pewno się nam przyda
Trener personalny Wrocław (http://trener-personalny.com)


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: Mokka21 Kwiecień 12, 2019, 14:43:32
Jeśli chodzi o szkolenia dla pracowników w firmie, to na pewno warto zatroszczyć się o znajomość przepisów RODO. W tym celu można skorzystać z pomocy firmy https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z-ochrony-danych-osobowych/ (https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z-ochrony-danych-osobowych/), która zajmuje się przeprowadzaniem profesjonalnych szkoleń właśnie z zakresu ochrony danych osobowych w przedsiębiorstwie. Taka wiedza na pewno się przyda :)


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: Postzunia Kwiecień 26, 2019, 15:58:26
Jeśli chodzi o szkolenia to niezależnie a jakim stanowisku jesteś należy się rozwijać czyli inaczej szkolić. W dzisiejszych czasach albo idziesz do przodu albo przepadasz w świecie. Polecam menadżerom zakupić szkolenie specjalne strefy ekonomiczne (http://crf.pl/prawne-i-podatkowe-aspekty-prowadzenia-dzialalnosci-na-terenie-specjalnych-stref-ekonomicznych-nowelizacje-przepisow-strefowych-zwolnienia-podatkowe-kwalifikacja-kosztow-dyskontowanie-pomocy-pub) jeśli działają lub zamierzają działać w strefach ekonomicznych których jest coraz więcej. Księgowym także się przyda ta wiedza aby wyciągnąć jak najwięcej z ekonomicznego punktu dla firmy.


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: fretas33 Maj 02, 2019, 12:05:11
Ja zastanawiam się własnie czy nie zapisać się na któreś z tych szkoleń https://maxmedik.pl/442-szkolenia  z zakresu medycyny estetycznej. Prowadzę swój gabinet i wydaje mi się, że przydałoby mi się trochę w tym zakresie dokształcić. Co wy o tym sądzicie?


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: malwinka23 Maj 15, 2019, 21:09:03
Jeżeli o szkolenia chodzi to polecam Ci sie zainteresować stroną jaką jest https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i-uprawnienia-zawodowe/kurs-bhp/ Znajdziesz tutaj bardzo interesujące oferty które z pewnością Ci się bardzo spodobają. Na przykład szkolenie BHP możesz wykonać tutaj szybko i nie drogo.


Tytuł: Odp: Szkolenia
Wiadomość wysłana przez: ogarclegane Czerwiec 24, 2019, 10:50:26
Jesli chodzi o szkolenia, to najbardziej lubię takie, które uczą mnie czegoś nowego o sobie. Które pokazują zupełnie inne spojrzenie na moje dotychczasowe problemy. Niedawno trafiłam na fanpage osoby, która własnie prowadzi takie spotkania coachingowe : https://www.facebook.com/renataimbierowiczCoaching/ Przyznam, że tematyka bardzo mi przypasowała, ponieważ zauważyłam, ze często ukrywam swoje prawdziwe pragnienia, żeby tylko nie narobić komuś problemów.