Forum edukacyjne, pomoc w nauce, zadania, przyjaciele

Kategoria ogólna => O wszystkim => Wątek zaczęty przez: Tomik332 Styczeń 08, 2018, 11:01:08Tytuł: Automatyka :)
Wiadomość wysłana przez: Tomik332 Styczeń 08, 2018, 11:01:08
Witam wszystkich ! :D Praktycznie wszystko co nas teraz w okolo otacza staje sie zautymatyzowane. Zapraszam na strone http://apagroup.pl/ ... Zespół inżynierów światowej klasy. APA to grupa kreatywnych profesjonalistów, którzy rozwijają i wdrażają najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu inteligentnej automatyki w obszarze codziennego życia. W centrum ich działań zawsze znajduje się człowiek i jego potrzeby. Organizuja rowniez rozne szkolenia.


Tytuł: Odp: Automatyka :)
Wiadomość wysłana przez: barbaraem Styczeń 12, 2018, 08:04:11
Nie znam marki o której mówisz, ale sama miałam do czynienia z http://aircom.sitey.me/ (http://aircom.sitey.me/). No i to jest zdecydowanie lider w tej branży. Automatyzacja produkcji na każdym etapie była bardzo sprawna, pracownicy kompetentni. No nie mam na co narzekać.
Brawo! ::) ::) ::)


Tytuł: Odp: Automatyka :)
Wiadomość wysłana przez: maszen Styczeń 12, 2018, 13:12:51
Jeżeli automatyzacja sprawna, a pracownicy kompetentni to faktycznie jak najbardziej na poziomie ;)


Tytuł: Odp: Automatyka :)
Wiadomość wysłana przez: Frank Castle Luty 07, 2018, 13:04:42
Automatyzacja różnych procesów jest istotna przede wszystkim w firmach, a nie w codziennym życiu. W przemyśle bardzo często ułatwia się pracownikom wykonywanie różnych zadań poprzez inwestowanie w naprawdę dobry sprzęt. W wielu zakładach pracę ułatwiają solidne taśmy transportujące (http://eurotexpoland.pl/produkty/tasmy-transportujace/), wózki widłowe i różne inne urządzenia. Bez wielu z nich wydajność pracy w bardzo dużym stopniu by spadła. ;)


Tytuł: Odp: Automatyka :)
Wiadomość wysłana przez: gesia Marzec 17, 2018, 21:32:35
Automatykę musi coś napędzać, nie można o niej mówić bez zastosowania odpowiednich układów napędowych. A ich projektem, produkcją i sprzedażą zajmują się fachowcy z https://www.zeltech.pl/ (https://www.zeltech.pl/), mają duże doświadczenie, świadczą również sprawny, niezawodny serwis.