Forum edukacyjne, pomoc w nauce, zadania, przyjaciele

Kategoria ogólna => O wszystkim => Wątek zaczęty przez: megi Listopad 06, 2017, 15:29:33Tytuł: Borelioza
Wiadomość wysłana przez: megi Listopad 06, 2017, 15:29:33
Moja koleżanka miała kiedyś boreliozę i muszę Wam powiedzieć, że bardzo długo leżała w szpitalu pod kroplówkami. Niby kleszcze to niepozorny insekt ale jednak potrafi przenosić groźne choroby... Poczytajcie więc tutaj - neuroborelioza diagnostyka (http://boreliozaonline.pl/rozpoznanie-neuroboreliozy/) o neuroboreliozie, bo rozpoznanie tego schorzenia jest bardziej skomplikowane i wymaga hospitalizacji. Warto dowiedzieć się więcej.Tytuł: Odp: Borelioza
Wiadomość wysłana przez: Okejek Listopad 06, 2017, 17:10:07
Tak, masz rację, ale straszenie wszystkich kleszczami też nie jest dobre...


Tytuł: Odp: Borelioza
Wiadomość wysłana przez: Mokka21 Luty 26, 2018, 08:30:00
Całe szczęście, że koleżanka z tego wyszła, bo niestety czasami zdarza się, że chorzy z tego nie wychodzą :( Dlatego tak ważne jest, żeby chronić się przed tą chorobą najmocniej jak się da. Warto jest stosować różne środki odstraszające kleszcze, na przykład https://kleszczolapki.pl/mugga-strong-spray-50-deet-75ml-p-4.html . Wystarczy takim sprayem spryskać skórę i praktycznie ma się spokój na 9 godzin, ponieważ środek ten ma udowodnioną, bardzo wysoką skuteczność. A jak wiadomo, lepiej zapobiegać, niż później leczyć ;)


Tytuł: Odp: Borelioza
Wiadomość wysłana przez: puncjuszPilat Marzec 09, 2018, 11:19:36
CZEŚĆ,
w przypadku boleriozy polecam skorzystać z ozonoterapii - tutaj możecie poczytać o tym zabiegu i poznać jego działanie https://imc.wroc.pl/oferta/ozonoterapia/ jest skuteczny i pozwala pozbyć się licznych chorób! ozon skutecznie zabija i niszczy szkodliwe dla naszego organizmu komórki, grzyby itd.


Tytuł: Odp: Borelioza
Wiadomość wysłana przez: Firtoliki Marzec 09, 2018, 13:23:43
Czy to aż tak groźna choroba?

____________________________
Dobry krem na trądzik (https://poznajsevolium.pl/czy-istnieje-dobry-krem-na-tradzik-bez-recepty/)


Tytuł: Odp: Borelioza
Wiadomość wysłana przez: Dertolikop Marzec 09, 2018, 15:59:19
Według mnie jest groźna.

_____________________
Sevolium na trądzik (https://poznajsevolium.pl/)


Tytuł: Odp: Borelioza
Wiadomość wysłana przez: Sonia Luty 04, 2019, 11:53:08
Jak zabezpieczacie swoje zwierzęta, psy i koty. Zarówno jedne jak i drugie wychodzą na spacery. Czytałam dziś o preparacie Fiprex spray http://psiblog.com.pl/zapobieganie-kleszczom-u-kota/ (http://psiblog.com.pl/zapobieganie-kleszczom-u-kota/) . Preparat ten jest zarówno dla kotów, jak i psów. Ciekawa jestem Waszej opinii. Czy używaliscie go już? Wiosna się zbliża, czas więc zdecydować się na zakup. Nie lubie kupować na ostatnią chwilę.


Tytuł: Odp: Borelioza
Wiadomość wysłana przez: KamilKsoNBo Luty 04, 2019, 11:54:43
Wydaje mi się, ze to bardzo poważna choroba.


Tytuł: Odp: Borelioza
Wiadomość wysłana przez: Viktoria Luty 15, 2019, 17:49:10
Myślę, że każdy z nas ma świadomość tego z czym wiążę się borelioza. Dlatego nie ma co sobie bagatelizować takich rzeczy i przykładowo wybierając się na wczasy na łonie natury warto wziąć ze sobą coś takiego https://muggasklep.pl/mugga-mleczko-strong-roll-on-50-deet-na-komary-i-kleszcze-p-4.html . W ten sposób unikniemy ukąszeń ze strony owadów.