Forum edukacyjne, pomoc w nauce, zadania, przyjaciele

Kategoria ogólna => O wszystkim => Wątek zaczęty przez: ollafe88n Wrzesień 04, 2017, 05:47:08Tytuł: Uzyskaj większe odszkodowanie
Wiadomość wysłana przez: ollafe88n Wrzesień 04, 2017, 05:47:08
Jeśli jesteś przekonany, że wypłacone Ci odszkodowanie jest zaniżone nie przejmuj się. Z pomocą dobrego radcy prawnego możesz walczyć o zwiększenie przyznanej Ci kwoty. Musisz wiedzieć e o kancelarii (http://wieksze-odszkodowanie.pl/o-kancelarii/) Artura Klimkiewicza mówi sie wszędzie,że jest najlepsza w tego typu sprawach. Nie czekaj więc i już dziś zgłoś się do niego!


Tytuł: Odp: Uzyskaj większe odszkodowanie
Wiadomość wysłana przez: uula Grudzień 27, 2017, 17:18:24
dobrze, że są na rynku takie firmy, które pomagają poszkodowanym w odzyskiwaniu należnych im odszkodowań. Czasem np po wypadku samochodowym dochodzi do procesu karnego, a ten ma za zadanie nie tylko udowodnić winę sprawcy ale też wyznaczyć należne odszkodowanie, Tu znajdziecie więcej informacji na ten temat https://auxilia.pl/dochodzenie-odszkodowania-w-procesie-karnym/ (https://auxilia.pl/dochodzenie-odszkodowania-w-procesie-karnym/). Generalnie polecam firmę Auxilia, mają duże doświadczenie i skuteczność jeśli chodzi o dochodzenie wypłat należnego zadośćuczynienia.


Tytuł: Odp: Uzyskaj większe odszkodowanie
Wiadomość wysłana przez: Frank Castle Styczeń 26, 2018, 15:30:48
Raczej wątpliwe, by jeden człowiek prowadzący własną kancelarię był w stanie poradzić sobie w niektórych przypadkach. Nie zdajecie sobie sprawy, jak niektóre sytuacje związane choćby z odszkodowaniem za błędy medyczne, mogą być skomplikowane. Ja sam tego doświadczyłem. Dużo lepiej jest skorzystać z pomocy jaką ma do zaoferowania stowarzyszenie Wokanda (http://wokanda.org.pl/), które działa ramię w ramię z wieloma kancelariami. Pomagają nawet w przypadku naprawdę trudnych spraw. Mnie pomogli bardzo skutecznie, tysiącom innych osób również.  ;)


Tytuł: Odp: Uzyskaj większe odszkodowanie
Wiadomość wysłana przez: Asiaa Marzec 08, 2018, 20:35:57
Z tymi odszkodowaniami to teraz jakaś masakra, co rusz słyszę, że ktoś ma problem z ubezpieczycielem. Moja córka miała wypadek w szkole i też ubezpieczalnia się uchyla od wypłaty. Chyba będziemy musieli wstąpić na drogę sądową. Znalazłam taką kancelarię Solace https://www.solace.pl/prawnik-radzi/show/odszkodowanie-za-wypadek-w-szkole , która pomaga w odzyskaniu odszkodowania. Chyba zdamy się na ich pomoc.


Tytuł: Odp: Uzyskaj większe odszkodowanie
Wiadomość wysłana przez: tyria Kwiecień 12, 2018, 15:13:15
czy da się jakoś uzyskać większe odszkodowanie? mój znajomy się pyta bo ma z tym problem


Tytuł: Odp: Uzyskaj większe odszkodowanie
Wiadomość wysłana przez: uula Kwiecień 23, 2018, 23:10:46
Jeżeli firma ubezpieczeniowa stwarza problemy z wypłaceniem odszkodowania lub uważacie że jest ono za niskie to należy skontaktować się z http://odszkodowania123.pl/ (http://odszkodowania123.pl/) . Posiadają doświadczenie w negocjacjach z ubezpieczycielami. Oferują pomoc w skompletowaniu dokumentów i pomoc profesjonalisty.


Tytuł: Odp: Uzyskaj większe odszkodowanie
Wiadomość wysłana przez: Strelka Maj 11, 2018, 10:37:03
Jasne że można to załatwić. Nawet gdy ubezpieczyciel nie chce wypłacić wam odszkodowania to jak najbardziej możecie walczyć o swoje. Są takie firmy jak http://www.wypadki.co.uk (http://www.wypadki.co.uk) pomagające w takich sprawa. Ta akurat pomagała mojemu bratu w Anglii gdy miał wypadek w pracy. Dobrze że za granicą nie jesteśmy osamotnieni i można zwrócić się do kogoś po pomoc


Tytuł: Odp: Uzyskaj większe odszkodowanie
Wiadomość wysłana przez: superman Listopad 06, 2018, 13:38:47
Uzyskałem wyższe odszkodowanie od tego, które proponował ubezpieczyciel zgłaszając się do rzeczoznawcy samochodowego po tym gdy miałem wypadek samochodowy w Polsce (https://wypadeksamochodowywpolsce.pl/). Wykwalifikowany pracownik pomógł mi przejść cały proces od zdarzenie po wypłatę należnej kwoty. Skorzystałem również z jego pomocy techniczno-prawnej.