Forum edukacyjne, pomoc w nauce, zadania, przyjaciele

Kategoria ogólna => O wszystkim => Wątek zaczęty przez: Witali Wrzesień 01, 2017, 08:31:26Tytuł: Badania kliniczne
Wiadomość wysłana przez: Witali Wrzesień 01, 2017, 08:31:26
Jeśli szukasz placówki, gdzie możesz wykonać badania kliniczne wrocław (https://www.przychodniasynexus.pl/nasze-przychodnie/centrum-medyczne-synexus-wroclaw/), radzę abyś odwiedził przychodnie Synexus. Mają oni indywidualne podejście do klienta i są niesamowicie profesjonalni. Nie zawiedziesz się ! :)


Tytuł: Odp: Badania kliniczne
Wiadomość wysłana przez: Conversacja Wrzesień 05, 2017, 21:00:33
Popytaj speców z tej dziedziny w ten sposób można sobie oszczędzić naprawdę całe mnóstwo problemów...


Tytuł: Odp: Badania kliniczne
Wiadomość wysłana przez: Viktoria Grudzień 14, 2017, 19:24:41
Mam do was prośbę! Napiszcie o badaniach jakie trzeba wykonać w danych tygodniach! Jakie wy robiłyście? z zalecenia czy nie? Chce wziąć sprawy w swoje ręce. Trochę czytałam też o tym http://zdrowietiens.pl/badania-w-ciazy-jakie-nalezy-wykonac/ Jestem tak przerażona lekarzami że zanim jakiegoś wybiorę chce sama mieć dużą wiedzę na ten temat.


Tytuł: Odp: Badania kliniczne
Wiadomość wysłana przez: Kubbus Kwiecień 03, 2018, 01:00:56
Ja jestem świeżo po wysłaniu próbek kamieni nerkowych do analizy chemicznej. W Polsce laboratoria nie posiadają odpowiedniego sprzętu i błędne wyniki zdarzają się w 99%, dlatego też mój lekarz urolog, polecił mi wysłanie próbek za pośrednictwem https://euksi.org/badania/analiza-kamieni-nerkowych/ , którzy dokonują analizy w nowoczesnych laboratoriach umiejscowionych w USA lub Szwecji :)


Tytuł: Odp: Badania kliniczne
Wiadomość wysłana przez: jaro83 Kwiecień 03, 2018, 09:07:32
Podłączenie telewizora do anteny również często wiąże się z wieloma problemami, z jednej strony chcemy by przewody były ukryte, z drugiej aby tak było często musimy kuć w ścianie. Warto w takiej sytuacji poprosić o pomoc fachowca jak np. https://ecoheater.pl/ (https://ecoheater.pl/) , który pomoże nam podłączyć antenę nie demolując pół mieszkania.


Tytuł: Odp: Badania kliniczne
Wiadomość wysłana przez: krystian881 Kwiecień 03, 2018, 12:42:28
 co ma ten telewizor wspólnego z badaniami jakiś totalny spam


Tytuł: Odp: Badania kliniczne
Wiadomość wysłana przez: Dagmaraaa Kwiecień 11, 2018, 16:31:31
Badania są bardzo ważne, bo nikt z nas nie chce być poważnie chory, ale czasami nie zdajemy sobie sprawę, że warto się w pewnych obszarach badać. Ostatnio dowiedziałam się sporo na temat nadżerki, a to dzięki temu artykułowi > https://portaldlazdrowia.pl/nadzerka-szyjki-macicy/ Bardzo solidnie napisany i przede wszystkim zachęcił mnie do badania kontrolnego. Wolałabym uniknąć powikłań związanych z tą chorobą.


Tytuł: Odp: Badania kliniczne
Wiadomość wysłana przez: hadisz Kwiecień 13, 2018, 19:11:07
Warto badać się do jakiś czas, ponieważ czasami nie wiemy co "nosimy w sobie". Moja koleżanka z klasy w zeszłym roku dowiedziała się przypadkowo w trakcie takich badań, że ma raka węzłów chłonnych. W chwili obecnej kończy chemioterapię i jest przed radioterapią. Wiele o tym czytałem jakie skutki mają te terapie np. tutaj https://vitaltabs.pl/chemioterapia-radioterapia/ (https://vitaltabs.pl/chemioterapia-radioterapia/) i jestem w ciężkim szoku. Gdyby wcześniej wykryto tą chorobę wiele powikłań by ją ominęło. Na szczęscie jest już prawie po wszystkim i teraz będzie tylko lepiej. Chciałem Wam tylko pokazać jak ważne są takie badania.


Tytuł: Odp: Badania kliniczne
Wiadomość wysłana przez: paulla Czerwiec 01, 2018, 11:26:30
Ogólnie warto sobie regularnie robić najróżniejsze badania. Jeżeli planujecie dziecko lub jesteście w ciąży to koniecznie pomyślcie też o takim rozwiązaniu jak badania genetyczne dziecka (http://badanieprenatalne.com/). Dzięki nim wykluczycie choroby wrodzone w najwcześniejszym stadium, a w przypadku gdyby coś było nie tak, możecie momentalnie rozpocząć leczenie.


Tytuł: Odp: Badania kliniczne
Wiadomość wysłana przez: Mokka21 Czerwiec 28, 2018, 22:58:59
W dzisiejszych czasach ludzie tak często chorują, że naprawdę warto się badać. Jednak nie ma się co oszukiwać - czasami o skierowanie na specjalistyczne badania można prosić lekarza pierwszego kontaktu bardzo długo - a i tak czasami nie udaje się go otrzymać. Ja sama więc postanowiłam się o siebie zatroszczyć w temacie badań (http://www.euroimmundna.pl/) i kupiłam sobie kilka testów genetycznych, które pozwalają stwierdzić choroby, którymi najbardziej się niepokoiłam. Jeśli również macie jakieś objawy, które Was niepokoją, to dla świętego spokoju polecam takie rozwiązanie.


Tytuł: Odp: Badania kliniczne
Wiadomość wysłana przez: tom.m Marzec 05, 2019, 10:56:43
A czy korzystał ktoś z Was kiedyś z zabiegów w komorze hiperbarycznej? Ostatnio zastanawiam się nad takim zabiegiem, znalazłem nawet stronkę jednego z producentów żeby o tym poczytać (https://www.enpol-ltd.pl/ (https://www.enpol-ltd.pl/)), ale chciałbym usłyszeć od kogoś kto brał udział w takim zabiegu, jak to wygląda?


Tytuł: Odp: Badania kliniczne
Wiadomość wysłana przez: agnes Marzec 28, 2019, 19:10:39
Jeśli chodzi o analizy i kompleksowe badania laboratoryjne to robię je w Panaceum co roku https://panaceum-waw.pl/oferta/badania-laboratoryjne/ , a moja lekarz rodzinna mi zaleciła robić to nawet częściej ze względu na podwyższony cukier


Tytuł: Odp: Badania kliniczne
Wiadomość wysłana przez: kaktusowa Maj 07, 2019, 19:53:13
Ja to wszystkie badania takie laboratoryjne to w diagnostyce robie. Tam mam szybko wyniki online no i z karta stalego klienta sa znizki :) Do tego nie na kolejek i mam blisko wiec same plusy