Forum edukacyjne, pomoc w nauce, zadania, przyjaciele

Kategoria ogólna => O wszystkim => Wątek zaczęty przez: Darios Maj 17, 2017, 16:40:51Tytuł: Przewóz osób do Krakowa
Wiadomość wysłana przez: Darios Maj 17, 2017, 16:40:51
Witam, czy znacie może jakiegoś przewoźnika, firmę przewożącą osoby z innych miast do Krakowa ? Pilnie potrzebuję kogoś znaleźć, kto przewiózłby mnie, oraz moje dość spore bagaże z  Nowego Sącza na lotnisko Balice. Dotychczas udało mi się znaleźć na stronie https://taxis.com.pl/ firmę organizującą tego typu przewozy, lecz jeszcze o nich nie słyszałem. Czy korzystaliście może już z ich usług ? A może znacie kogoś sprawdzonego, kto podjąłby się takiego transportu ?


Tytuł: Odp: Przewóz osób do Krakowa
Wiadomość wysłana przez: ajaturek Sierpień 01, 2017, 00:18:31
Może warto byłoby się zastanowić w takim wypadku nad transportem międzymiastowym, którym zajmują się małe firmy? https://twoj-transfair.pl (https://twoj-transfair.pl) jest jedną z nich. Znajomy mi ostatnio polecił, mają sporo usług w swojej ofercie jeżeli chodzi o transfer osób na lotniska Zielona Góra, ale zajmują się oni też przewozem międzynarodowym


Tytuł: Odp: Przewóz osób do Krakowa
Wiadomość wysłana przez: czeks Grudzień 07, 2017, 17:47:59
W sieci jest sporo firm zajmujących się transportem osób. Ważne jest to, że samochody są wynajmowane również z doświadczonym kierowcą, który bezpiecznie dowiezie wszystkich do celu. Podrzucam ofertę jednego z przewoźników: http://www.dar-trans.pl/flota (http://www.dar-trans.pl/flota)


Tytuł: Odp: Przewóz osób do Krakowa
Wiadomość wysłana przez: Asiaa Marzec 20, 2018, 13:54:20
Jeśli chciałbyś dojechac do Krakowa np z lotniska w Pyrzowicach to polecam taxi Balice (https://www.primetaxi.pl/). Firma oferująca transfer z lotniska nazywa się Prime Taxi. Mogą odebrać Cię o dowolnej porze dnia i nocy z terminala lub z hali przylotów. Prime Taxi możesz zarezerwować przez formularz kontaktowy na ich stronie lub maliowo czy telefonicznie. Jeśli chodzi o płatność - możesz zapłacić kartą lub w walucie.


Tytuł: Odp: Przewóz osób do Krakowa
Wiadomość wysłana przez: Kamiko66 Lipiec 02, 2018, 15:20:23
Ta oferta którą proponujesz jest spoko.


Tytuł: Odp: Przewóz osób do Krakowa
Wiadomość wysłana przez: teraktottta Sierpień 03, 2018, 10:43:44
Też ostatnio miałam potrzebę dotrzeć z Chorzowa do Krakowa i wybrałam taksówkę z http://www.icarslask.pl/ :) Znajomi mi ich polecali i faktycznie jest to świetna firma. Mają atrakcyjne ceny a taksówki są nowoczesne i komfortowe :)