Forum edukacyjne, pomoc w nauce, zadania, przyjaciele

Kategoria ogólna => O wszystkim => Wątek zaczęty przez: Tomia Maj 08, 2017, 14:20:54Tytuł: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: Tomia Maj 08, 2017, 14:20:54
Uważacie, że każda firma powinna mieć swojego prawnika, jeśli chce się rozwijać? Czy można na bieżąco korzystać z prawników? Zastanawiam się, które rozwiązanie jest bardziej korzystne dla przedsiębiorcy.


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: halinacicha Maj 12, 2017, 21:48:32
Dodatkowy etat w firmie to raczej nie, ale stała opieka to tak myśląc przedsiębiorczo. Słyszałem że wiele osób korzysta z ich doświadczenia i wiedzy jaka dysponuje kancelaria http://www.pierog.pl Prawnik powinien być jednym z priorytetów polityki każdej firmy.


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: Mariia1990 Maj 19, 2017, 10:59:41
Może zobaczcie sobie oferte kancelarii prawnej Zaufany Prawnik. Widziałam, że oferują pomoc nie tylko osobom fizycznym ale także dla firm. Moim znajomym już nie raz bardzo skutecznie pomogli wiec dlatego polecam wam tą kancelarie.


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: Wiktor2 Maj 21, 2017, 19:05:02
Nie w każdej firmie potrzebny jest prawnik. Mam firmę od dwóch lat a z pomocy prawnika nie korzystałem jak dotąd. Nawet  do windykacji faktur obywam się  bez prawnika, dzięki programowi https://afaktury.pl/ (https://afaktury.pl/), który zajmuje się tym za mnie.


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: megi Maj 31, 2017, 13:08:53
Wydaje mi się, że warto skorzystać z usług http://zaufanyprawnik.pl/oferta , bo również specjalizują się w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorstw. W zakres ich działań wchodzą m.in. opinie czy porady prawne, sporządzenie umów, przedsądowa i sądowa windykacja, reprezentacja procesowa etc. Na pewno pomogą każdemu przedsiębiorcy, by nie czuł się zagubiony w w gąszczu przepisów i paragrafów. 


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: tatara Czerwiec 02, 2017, 11:43:12
Można albo zatrudnić prawnika własnego, albo współpracować z kancelarią i mieć prawnika in-house, albo zaczynać współpracę, gdy jest sprawa.


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: Yamira Sierpień 24, 2017, 14:30:39
Ja zawsze szukam najpierw porady prawnej w necie :) Sporo tego typu serwisów jest. Jeśli szukam, to zaczynam zawsze od tego http://www.przyjaznyprawnik.pl/


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: lukasz82 Październik 13, 2017, 20:14:10
Jeśli chodzi o wybór naprawdę dobrego adwokata i kancelarii prawnej, to z całą pewnością można powiedzieć, że sprawa do takich znów najłatwiejszych rzeczy nie należy. Głównie przez dużą ilość tego typu podmiotów. Z jednej strony to dobrze, bo mamy większy wybór, ale z drugiej strony ten duży wybór generuje dodatkowe problemy.

Ale tak owak, jak zwykle, najlepiej działać z polecenia i po prostu popytać znajomych i przyjaciół. Na pewno ktoś z naszych znajomych miał już do czynienia z prawnikami i adwokatami, dzięki czemu nasz wybór będzie już wówczas dużo łatwiejszy. Przykładowo, jakiś czas temu potrzebowałem speca z Katowic od odszkodowań górniczych. Popytałem trochę znajomych i polecili mi kancelarię z wieloletnim doświadczeniem http://kancelariafortis.pl/ Co prawda oni specjalizują się rónież w innych dziedzinach prawnych, ale to w zasadzie w niczym nie przeszkadza.

Wszystko zakończyło się sukcesem, więc śmiało można powiedzieć, że polecenie znajomych się w tym konkretnym przykładzie sprawdziło :)


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: Agusiek55 Październik 16, 2017, 15:15:39
Chyba najlepiej wynająć sprawdzoną kancelarie adwokacką to prowadzenia firmy. Mój znajomy zatrudnia kancelarie KKadwokaci - adwokat dąbrowa górnicza (http://bit.ly/2eFEtyc) i jest bardzo zadowolony z współpracy. Pełen profesjonalizm i teminowość


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: Monetka Październik 16, 2017, 16:00:12
Myślę, że osoba, która zna się na prawie to w firmie jedna z ważniejszych osób. Albo po prostu jakaś oddzielna kancelaria, która się firmą opiekuje


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: murdek Październik 20, 2017, 12:57:27
Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: bitcoin Grudzień 20, 2017, 17:27:48
Ostatnio sporo osób dostaje listy z windykacją i pytaniem czym jest fundusz sekurytyzacyjny (http://wsparciedluznika.pl/). Otóż są to podmioty, które zajmują się skupem istniejących wierzytelności. Na przykład fundusze skupują wierzytelności powstałe wskutek umów na takie produkty jak: karta kredytowa, prowadzenie rachunków bankowych, usługi telefonii komórkowej, dlatego też jeżeli dostaniemy pismo od takiej instytucji to nie można tego lekceważyć, bo może to mieć przykre dla nas konsekwencje.


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: Sertio22 Styczeń 01, 2018, 23:15:59
http://www.rozwod24.info/forum/showthread.php?tid=88 - dobry wpis o rozwodach


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: Tomasz War Luty 06, 2018, 11:11:20
Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...

Coś w tym jest. Jednak by firma się rozwijała prawnik nie jest potrzebny. Moim zdaniem warto współpracować z kancelarią radców prawnych by móc sprawdzać różnego rodzaju umowy czy zasięgnąć porady przy dotacjach unijnych. Ja korzystam z takiej kancelarii - Czapczyński i polecam każdemu taką współpracę, w końcu po to jestem specjalistą w swojej dziedzinie, żebym zajmował się tym co robię, a nie uczył się aspektów związanych z prawem.


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: gesia Luty 06, 2018, 19:12:05
Oczywiście, że najlepiej stale współpracować z kancelarią, w dużych firmach to wręcz konieczność i mało kto takiej współpracy nie utrzymuje. Są kancelarie które są wyspecjalizowane w tego typu obsłudze firm, na przykład katowicka https://kancelaria-szip.pl/ (https://kancelaria-szip.pl/). Jak najbardziej można się do nich zgłosić indywidualnie ale główny profil ich działalności to właśnie obsługa przedsiębiorstw. Jakbym kiedyś miała firmę to na pewno takiej kancelarii działania prawne bym powierzyła, nie pojedynczemu prawnikowi/doradcy.


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: staniczek Marzec 12, 2018, 17:07:29
Nie wiem czy do firmy też się nada, ale ja jako osoba fizyczna bardzo często korzystam z usług tego Adwokat (https://pewny-prawnik.pl/)a. I muszę Ci przyznać, że naprawdę zna się dobrze na rzeczy. Ma wszystkie te prawne artykuły obcykane dobrze, w jednym paluszku.


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: koziel.wojciech.86 Marzec 14, 2018, 13:54:37
ja u siebie w firmie korzystam z usług kancelarii adwokackiej w Gorzowie (http://www.stefanczyk-kancelaria.pl/). Od kilku lat już z nimi współpracuję i mogę polecić ich usługi każdemu.


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: Kancelaria Maj 10, 2018, 13:53:56
Zdecydowanie bardziej ekonomicznie dla firmy będzie gdy podejmie współpracę z kancelarią, aniżeli by zatrudniała prawnika. Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla firmy, jak i dla kancelarii. Przedsiębiorstwo jest związane umową z kancelarią, czyli z wszystkimi jej pracownikami (nie tylko jednym), co daje szerszy zakres działań. Natomiast Kancelaria ma stabilnego klienta.


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: Mokka21 Maj 23, 2018, 10:28:39
Moim zdaniem prowadząc firmę, zwłaszcza, jeśli jest to pierwsza prowadzona przez nas działalność gospodarcza, warto korzystać z pomocy jakieś dobrej kancelarii prawnej. Obsługą prawną firm, zarówno jednoosobowych jak i wszelkiego rodzaju spółek, na terenie Warszawy zajmuje się na przykład Kancelaria na Al. Solidarności 119/125 lok. 67, prowadzona przez Adwokata Jana Przemysława Kopko. Na stronie https://kancelaria-kopko.pl/kontakt/ (https://kancelaria-kopko.pl/kontakt/) znajdziecie wszelkie informacje niezbędne do tego, aby się z nimi skontaktować i rozpocząć współpracę :)


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: greta78 Lipiec 20, 2018, 22:36:16
Z tego co szukałam to ta kancelaria http://cejrowski.pl/ zajmuje się kwestiami z zakresu prawa gospodarczego, z pewnością pomoże w dopełnieniu formalności dla nowych spółek albo już istniejącym poprowadzi sprawy związane z wszelkimi postępowaniami, np. przed sądami administracyjnymi czy powszechnymi.


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: malwinka23 Sierpień 02, 2018, 09:40:08
Jeżeli chodzi o prawnika to bardzo dobrze jest podpisać współpracę np z kancelaria adwokacka Gliwice http://www.felkowski.pl/ jest to korzystniejsze niz zatrudnianie prawnika na etat. A prawnicy z Gliwic są naprawdę niezastąpieni, prowadzą wiele spraw z skutkiem pozytywnym dzieki swojemu doświadczeniu. Wielu ludzi decyduje sie na współpracę z tą kancelarią adwokacką w Gliwicach.


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: Montana Sierpień 13, 2018, 12:20:10
Moim zdaniem każda firma powinna mieć przede wszystkim zabezpieczenie w postaci windykatora, który będzie w stanie szybko odzyskać pieniądze od dłużnika. Polecam tutaj ICG-Group (https://www.icg-group.com/), bo sam korzystam z ich pomocy już od dawna i jestem zadowolony z efektów.


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: Trejsi42 Sierpień 13, 2018, 14:43:13
Warto korzystać z radców prawnych.

__

czy depilacja laserowa jest skuteczna? (https://depilacjavectus.pl/czy-depilacja-laserowa-jest-skuteczna/)


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: Merabela Wrzesień 07, 2018, 12:56:45
Moja firma korzysta z usług obsługa prawna Poznań (http://baszkowski.pl/) kancelarii Adama Baszkowskiego. Świadczą usługi w zakresie windykacji, umów, negocjacji, obsługi działalności poza granicami kraju, przygotowują dla nas również opinie i notatki prawne.


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: Ellwerathhl Wrzesień 11, 2018, 16:37:48
Nie mam za bardzo doświadczenia i wiedzy w tym temacie. W związku z tym raczej trudno będzie mi pomóc...


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: Fotgib48 Wrzesień 20, 2018, 11:49:46
Ile kosztuje wynajęcie takiego prawnika?

__

szczotka do brody (https://dlagentlemana.pl/szczotki-kartacze-do-brody)


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: Mateusz Wrzesień 23, 2018, 23:04:40
Teraz koszty prawnika dla firmy nie są wysokie ale najważniejsze to wiedza i doświadczenie prawnika. Ja zrobiłem tak że powiedziałem że ich przetestuję To byli prawnicy z partnerprawny.pl i zgodzili się przez miesiąc ich testowałem są OK teraz jak coś to do nich dzwonię


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: janka Listopad 22, 2018, 15:52:05
Czasem zatrudnianie prawnika na etat do firmy nie ma sensu. Lepiej po prostu mieć kontakt do dobrej kancelarii, która specjalizuje się w prawie pracy. W Poznaniu mogę polecić Lexstradę: http://www.lexstrada.pl/ (http://www.lexstrada.pl/). To wysokiej klasy specjaliści z zakresu prawa pracy.


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: kancmar Grudzień 12, 2018, 11:25:19
Szukasz prawnika do swojej firmy?

Sprawdź portal https://www.jobforlawyer.pl/ (https://www.jobforlawyer.pl/)

Osoby szukające pracy z branży prawniczej rejestrują się na portalu, a kancelarie udostępniają miejsca pracy.
Dodatkowo można tam znaleźć ogłoszenia:
- zlecenie/wykonanie fotokopii akt
- przyjęcie/zlecenie zastępstwa procesowego
- zaoferowanie/wynajem powierzchni biurowych

Sprawdź!


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: acnek Grudzień 12, 2018, 13:56:36
szukam dobrego prawnika z Krakowa, poradzicie mi kogoś?


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: Nicza Grudzień 18, 2018, 14:03:39
Muszę przyznać, że niestety nie mam na to takiego budżetu do przeznaczenia bym mogła zatrudnić prawnika do swojej firmy. Staram się prowadzić wszystko legalnie i zgodnie z prawem, a najczęściej korzystam po prostu z blogów prawniczych, na których zdobywam sporo wiedzy https://pewnyprawnik24.pl (https://pewnyprawnik24.pl).


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: lobo Styczeń 16, 2019, 08:26:15
Ja chyba już dwa czy trzy razy, przy sprawach związanych z działalnością, korzystałam z pomocy kancelarii adwokackiej http://adwokat-wroclaw.eu/ (http://adwokat-wroclaw.eu/) Chodziło między innymi o niedotrzymujących umowy kontrahentów i przygotowanie różnych dokumentów prawnych.


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: Regebert Styczeń 25, 2019, 09:34:41
Powiem ci szczerze że ja mam swojego windykatora zobacz sobie na http://emendator.com.pl/ mają bardzo dobrą ekipę prawną która zapewni ci dobrą obsługę prawna.


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: tocil Styczeń 25, 2019, 11:02:17
polecam wynająć jakąś dobrą kancelarię prawną po prostu :)


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: RobertRa Luty 03, 2019, 16:09:53
Wydaje mi się, że każde przedsiębiorstwo powinno mieć zapewnioną obsługę prawną. Oczywiście na początku może być ciężko przez jeszcze niepewną sytuację finansową, ale gdy później ta sytuacja będzie już w miarę jasna to warto zapewnić sobie stałą obsługę prawną na przykład kancelarii https://www.radca-prawny-czapczynski.pl/ (https://www.radca-prawny-czapczynski.pl/). Myślę, że na pewno, z chęcią pomogą poprowadzić dane przedsiębiorstwo :)


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: makuna Luty 20, 2019, 16:52:07
Jeśli cię stać to jak najbardziej firma powinna mieć prawnika ale na początek wystarczy bezpłatna konsultacja z tą kancelarią https://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ (https://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/) która pomoże się zabezpieczyć przed roszczeniami wierzycieli. Warto wiedzieć na starcie co może się wydarzyć gdy powinie nam się noga.


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: canir Luty 20, 2019, 19:01:00
szukam naprawdę dobrego prawnika do firmy, doradzi mi ktoś kogoś?


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: sowa7 Kwiecień 20, 2019, 20:46:31
Tutaj macie blog o spółkach (http://www.spolka-w-organizacji.pl). Informacji jest tam naprawdę wiele. Przede wszystkim dobre jest to, że każdy artykuł porusza inną kwestię. Można się tam naprawdę wiele dowiedzieć. Blog prowadzą prawnicy. Jest tam sporo cennych wskazówek, z których można skorzystać.


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: Oposka Maj 07, 2019, 10:45:48
Moim zdaniem to jest bardzo ważne. Dobry radca prawny (http://www.prawnicy.szczecin.pl), będzie umieć pomóc nam w bardzo wielu sprawach. Polskie prawo jest bardzo zawiłe i czasami ciężko rozszyfrować niektóre skomplikowane zapisy.


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: rikos Maj 08, 2019, 18:11:32
Sprawdz ofertę http://buczkowski-kancelaria.pl Ja czesto korzystam z usług tej kancelarii. Bardzo dobrze nam się współpracuje, ceny mają umiarkowane a usługi swiadczą na na prawde wysokim pozimie. Pelen profesjonalizm. Ja jestem zadowolona .


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: aniaola37 Maj 10, 2019, 10:12:22
Są czasami właśnie bardzo sporne sytuacje, w których trzeba będzie postawić na pomoc prawnika. Co do tego to propozycja od kancelarii adwokackiej http://adwokat-nawojski.pl na pewno powinna was zainteresować. Zarówno oferują pomoc dla firm, jak i dla klientów indywidualnych


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: Magdula88 Maj 20, 2019, 14:45:55
W większych firmach rzeczywiście jest to potrzebny pracownik. Prawnicy zatrudniani są jako normalni pracownicy. Jednak większość firm nie potrzebuje na stałe prawnika, jedynie na konkretne sytuacje. Tu myślę, że oferta od https://radcaprawny-trojmiasto.pl może was zainteresować. Jest to kancelaria radcy prawnego z Trójmiasta, także pomagają firmom.


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: perfekcyjny.pan.domu Maj 28, 2019, 13:46:22
To wszystko zależy od tego czym dana firma się zajmuje. Mój brat pracuje w branży internetowej i ostatnio potrzebna mu była dobra kancelaria prawna sklepy internetowe obsługująca. No i cóż... Troszkę się naszukał zanim znalazł https://jciw.pl/branze/nowe-technologie-innowacje/ Wam też radzę poważnie zastanowić się nad wyborem pomocy pranej do której się zwracacie.


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: fiola Czerwiec 15, 2019, 19:21:01
Nie znajdziecie lepszych prawników niż Ci z kancelarii https://www.kancelaria-szip.pl/ jeśli chodzi o prawo pracy, prawo handlowe, skarbowe itp bo oni zajmują się kompleksowo obsługą prawną firm i mają wielu specjalistów w tych dziedzinach prawa


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: Tera1 Czerwiec 23, 2019, 13:36:23
Witam was. Czy znacie może dobrego prawnika w okolicach Wrocławia? Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam i miłego dnia życze.


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: Krystek222 Czerwiec 23, 2019, 13:49:08
No ostatnio firmy coraz częściej zatrudniają różnych prawników.


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: Agata Czerwiec 23, 2019, 20:44:26
Mogę ci polecić dobrego adwokata od prawa gospodarczego z Bydgoszczy, mianowicie Kancelarię Adwokacką, którą prowadzi  Karol Bryś. Tutaj masz namiary kontakt do niego - https://www.adwokatwbydgoszczy.com.pl. Możesz zarówno skorzystać z jego doraźnej pomocy, jak również podpisać umowę o stałą pomoc prawną. To które z tych rozwiązań będzie dla ciebie wygodniejsze, zależy od wielu czynników i pewnie sama jesteś w stanie zdecydować co będzie dla ciebie korzystniejsze i wygodniejsze. Moim zdaniem jak się prowadzi firmę, to lepiej mieć podpisaną umowę na dłużysz okres czasu, ale wiem, że nie każdy tak robi.


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: Andrzej1 Lipiec 27, 2019, 16:34:43
Pamiętajcie, żeby wybierać kancelarię pod kątem konkretnego problemu. Jeśli potrzebujecie ściągnąć długi, to jednak lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z firm takich jak Straetus. Na podstawie https://www.straetus.pl/franczyza-sprawdzona-formula-sukcesu/ sami możecie przekonać się, dlaczego warto wybrać właśnie taką formę ściągnięcia należności.


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: bolonnna Lipiec 28, 2019, 09:39:32
Jeśli macie firmę to pamiętajcie o tym by mieć zaufanego prawnika i tej firmy prawnicznej nie zmieniać co chwilę, bo to wygląda bardzo nieprofesjonalnie w oczach klienta. Wiadomo te usługi dość sporo kosztują, ale naprawdę warto.


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: sowa7 Lipiec 28, 2019, 23:08:10
Nie warto zatrudniać prawnika na etat, bo to są bardzo duże koszty. Lepiej wynająć kancelarię, która będzie zajmowała się sprawami prawnymi. Wiele osób zachwala Kancelarię Klisz i Wspólnicy. Na pewno dla firm, które mają swoją siedzibę we Wrocławiu może to być naprawdę dobre rozwiązanie. Mają tam dobrych prawników i podejście do klientów bardzo pozytywne. Ja akurat indywidualnie korzystałam z ich pomocy.


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: Dzennika5 Sierpień 12, 2019, 21:07:54
Rzeczywiście w firmach często trzeba stawiać na takie usługi. Szczególnie jeżeli macie większe firmy to powinniście zainteresować się pomocą doświadczonych kancelarii prawnych. Myślę, że tu kancelaria radcy prawnego https://radcaprawny-trojmiasto.pl powinna świetnie się spisać, zarówno jeżeli chodzi o usługi dla firm, jak i dla klienta indywidualnego.


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: roman.er Sierpień 19, 2019, 10:45:20
Tak, myślę, że współpraca z prawnikiem bardzo się opłaca na dłuższą metę. Zwłaszcza w popularnej ostatnio branży e-commerce. Obsługa prawna sklepów internetowych to wbrew pozorom dość skomplikowana sprawa, w tej kwestii niezawodna jest ta kancelaria http://jciw.pl/branze/e-commerce polecam!


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: tomcio Sierpień 26, 2019, 22:35:29
Po tym co się teraz słyszy, coraz trudniej zaufać prawnikom, niestety, czasem trzeba. W takim wypadku kierowałbym się osobistym poleceniem moich znajomych - im wierzę o wiele bardziej niż różnym przypadkowym osobom w Internecie. A co Wy o tym myślicie?


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: tamcia Sierpień 29, 2019, 18:34:49
W dzieciństwie chciałam być prawnikiem, ale potem mi przeszło. Nie jest to ani fajna, ani łatwa praca. Może zarobki to wynagradzają, ale naprawdę nie chciałabym się tak mordować...


Tytuł: Odp: Prawnik do firmy
Wiadomość wysłana przez: Miroslaw22223 Wrzesień 16, 2019, 10:25:14
Od trzech lat mam prawnika i on się spełnia zawsze w stu procentach.To mi się bardzo podoba.