Forum edukacyjne, pomoc w nauce, zadania, przyjaciele

Kategoria ogólna => O wszystkim => Wątek zaczęty przez: tymekalex91 Listopad 01, 2016, 16:29:11Tytuł: Jaka może być cena tego typu urządzenia?
Wiadomość wysłana przez: tymekalex91 Listopad 01, 2016, 16:29:11
Dzień dobry. Zastanawiam się nad zakupem widny do mojego lokalu. Prowadzę niewielki hotel, który posiada dwie kondygnacje i dużym ułatwieniem było by założenie widny do przewożenia towarów https://med-coach.pl/szkolenia-kursy/fdm-fascial-distortion-model/18 (https://med-coach.pl/szkolenia-kursy/fdm-fascial-distortion-model/18) tego typu. Natomiast nie mam najmniejszego pojęcia ile tego rodzaju urządzenie może kosztować. Z dźwigami towarowymi nie mam za wiele wspólnego i obserwuje je wyłącznie w wieżowcach. Natomiast nie mam pojęcia jakie wymagania musi spełniać budynek żeby zamontować taką małą windę towarową do przewozu naczyń i pożywienia? Może ktoś z was posiadał zbliżony problem u siebie w restauracji?


Tytuł: Odp: Jaka może być cena tego typu urządzenia?
Wiadomość wysłana przez: cemes Marzec 27, 2018, 17:55:03
Dwie kondygnacje to mało. Windy zwykle instaluje się w blokach powyżej 4 pięter.


Tytuł: Odp: Jaka może być cena tego typu urządzenia?
Wiadomość wysłana przez: marine Wrzesień 23, 2019, 11:37:28
Nie ma jednoznacznej ceny , musisz się orientować u dostawców tego rodzaju usług. Jeden Ci powie na przykład, że mniej, drugi więcej, rozumiesz? Ja na twoim miejscu sprawdziłabym firmę http://www.lift.pl/  , która jest znana w Polsce właśnie z tego rodzaju usług. Myślę, że Ci może pomóc. Sama nie korzystałam, ale po opiniach w sieci widzę, że można im ufać.