Forum edukacyjne, pomoc w nauce, zadania, przyjaciele

Kategoria ogólna => O wszystkim => Wątek zaczęty przez: aniamroz79 Październik 15, 2016, 12:29:36Tytuł: Czy takie szkolenie do właściwy wybór?
Wiadomość wysłana przez: aniamroz79 Październik 15, 2016, 12:29:36
Cześć. Zastanawiam się nad podniesieniem swoich kwalifikacji zawodowych. Jestem młodą osobą, która na co dzień jest zatrudniona w firmie transportowej. Doszłam do wniosku, że jak zrobię tego rodzaju kurs: http://smartkursyszkolenia.pl (http://smartkursyszkolenia.pl/rekonwersja-dla-zolnierzy) to będę mogła otrzymać awans w pracy. Tam gdzie pracuje jest nie najzdrowsza atmosfera i nie mam co liczyć na uczciwą odpowiedź osób, które mają dłuższy staż pracy. Poszukiwałam zbliżonych tematów na forach, ale nie mogłam nic znaleźć. Tak, więc prośba do osób, które ukończyły podobne szkolenia o poradę w tej kwestii. Czy opłaca się zainwestować w tego rodzaju kurs?


Tytuł: Odp: Czy takie szkolenie do właściwy wybór?
Wiadomość wysłana przez: ciapka Październik 26, 2016, 11:35:16
Moim zdaniem każde szkolenie to właściwy wybór bo każde może nam się przydać. Popatrz też na ofertę http://dom-wiedzy.pl/ (http://dom-wiedzy.pl/), znajdziesz tam między innymi szkolenia prawo pracy czy szkolenia hr prowadzone na bardzo wysokim poziomie. Może coś dla siebie wybierzesz?


Tytuł: Odp: Czy takie szkolenie do właściwy wybór?
Wiadomość wysłana przez: olcia87 Listopad 10, 2016, 11:05:05
Każde szkolenie ma sens, bo podnosi nasze kwalifikacje i można je wpisać do CV. Moja siostra pomimo zawodu wyuczonego i wykonywanego, zajmuje się obecnie szkoleniem w zakresie ubezpieczeń i odszkodowań w razie różnych przypadków. Jako podwykonawca firmy może robić coś dodatkowo. Pod linkiem http://www.solace.pl/rodzaje-spraw/zadoscuczynienie-za-smierc-osoby-bliskiej/ jest takie przykładowe odszkodowanie, o które można się ewentualnie ubiegać.


Tytuł: Odp: Czy takie szkolenie do właściwy wybór?
Wiadomość wysłana przez: paulla Listopad 30, 2016, 10:50:32
Każde szkolenie może się przydać. Moim zdaniem warto obecnie stawiać na szkolenia językowe. Możecie zaproponować swojemu pracodawcy takie szkolenia, oferuje je na przykład szkoła językowa The Specialist http://krajowy.biz/firma,thespecialistpl (http://krajowy.biz/firma,thespecialistpl). Myślę, że może to być też ciekawa forma integracji dla pracowników.


Tytuł: Odp: Czy takie szkolenie do właściwy wybór?
Wiadomość wysłana przez: tasiemka Grudzień 06, 2016, 10:59:26
Kursy i szkolenia bywają bardzo przydatne, dlatego jak sądzę warto jest je robić.


Tytuł: Odp: Czy takie szkolenie do właściwy wybór?
Wiadomość wysłana przez: rory17 Grudzień 07, 2016, 10:03:44
Każde szkolenie ma sens, bo rozwija umiejętności.


Tytuł: Odp: Czy takie szkolenie do właściwy wybór?
Wiadomość wysłana przez: marcelinia188 Grudzień 08, 2016, 13:18:33
Szkolenia poszerzają często horyzonty i pomagają w zrozumieniu wielu rzeczy.


Tytuł: Odp: Czy takie szkolenie do właściwy wybór?
Wiadomość wysłana przez: tomsor Styczeń 07, 2017, 20:50:20
Szkolenia z zasady są po to by coś poprawiać, więc nawet nie zastanawiałabym się czy warto je przechodzić. Trzeba tylko wybrać te, które realnie spowodują poprawę sytuacji w firmie. Dla przykładu jeśli jest zaburzona współpraca między pracownikami to warto zdecydować się na coaching talentow http://taisjalaudy.com/zarzadzaj-w-oparciu-o-mocne-strony/ . Dowiedzą się, w jaki sposób ich unikatowe cechy funkcjonują w kontekście innych członków zespołu


Tytuł: Odp: Czy takie szkolenie do właściwy wybór?
Wiadomość wysłana przez: Andrzej1 Lipiec 15, 2017, 12:47:48
Każde szkolenie, które poprawia Wasze umiejętności i zwiększa przydatność dla firmy, jest dobrym wyborem. Sprawdźcie sobie kurs dotyczący poprawy umiejętności przyczyniających się do awansu z http://kdkinfo.pl/szkolenia/wczoraj-kolega-dzis-podwladny-czyli-nowo-mianowany-manager/ To daje Wam wymierne korzyści, co zresztą jest oczywiste. Sami pomyślcie, czy faktycznie zależy Wam na awansie. Jesli tak, to wiecie, co zrobić.


Tytuł: Odp: Czy takie szkolenie do właściwy wybór?
Wiadomość wysłana przez: megi Sierpień 25, 2017, 14:09:49
Jeżeli chcesz obdarować pracowników nowymi umiejętnościami to rzeczywiście warto by było ich przeszkolić. Warto zerknąć na te szkolenia http://www.projektgamma.pl/szkolenia-otwarte/sprzedazowe, które akurat w pracy handlowca wiele z nich jest całkowicie niezbędna i przede wszystkim - sposób w jaki przekazują wiedzę sprawia, że wszystko odbywa się  znacznie szybciej. Po prostu przekazuje ją osoba, która ma swoje doświadczenia i jest w stanie się nimi podzielić.


Tytuł: Odp: Czy takie szkolenie do właściwy wybór?
Wiadomość wysłana przez: kamil185 Sierpień 27, 2017, 18:02:43
Zbierz wszystkie cechy w kupę i zadecyduj co leży najbliżej Twoim oczekiwaniom :). Bo tak ciężko z czapy coś doradzić w takiej kwestii. A żeby potem nie żałować złego wyboru.


Tytuł: Odp: Czy takie szkolenie do właściwy wybór?
Wiadomość wysłana przez: Viktoria Wrzesień 12, 2017, 18:18:48
Każde szkolenie jest ważne i potrzebne. Im więcej szkoleń wydaje mi się łatwiej zdobyć pracę, a także lżej jest się zaaklimatyzować w różnych otoczeniach. Mnie ostatnio wpadło w oko szkolenie w zakresie medytacji, które odkryłam ostatnio tutaj http://mindfulnessassociation.org.pl/o-mindfulness/ . To fajna sprawa, ponieważ nauczymy się pracować nad różnymi trudnościami, kurs pozwala na poznanie siebie i spostrzeganie nas w czasie rzeczywistym. Daj on naprawdę wiele możliwości dlatego sama zamierzam bliżej zapoznać się z nim.


Tytuł: Odp: Czy takie szkolenie do właściwy wybór?
Wiadomość wysłana przez: Waifers Wrzesień 21, 2017, 11:12:50
Ja sobie teraz robię studia coachingowe z http://www.studiacoaching.pl powiem ci że świetna sprawa takie studia. Lepiej iść na studia niż na takie szkolenie czy jakiś kurs bo to jednak po studiach wiecej wiedzy i lepsze papiery.


Tytuł: Odp: Czy takie szkolenie do właściwy wybór?
Wiadomość wysłana przez: uula Wrzesień 21, 2017, 17:16:56
Moim zdaniem każde szkolenia są przydatne i nigdy nie wiadomo kiedy będziemy mogli skorzystać z nowych umiejętności.Co powiecie np na inicjatywę GMC Poland http://gmcpoland.pl/ (http://gmcpoland.pl/) ? To konkurs przeznaczony dla pracowników dużych firm i studentów polegający na tym, że tworzy się 5 osobowe grupy, które zarządzają firmą w sieci. To świetny sposób na zdobycie cennego doświadczenia i nowych umiejętności.


Tytuł: Odp: Czy takie szkolenie do właściwy wybór?
Wiadomość wysłana przez: megi Wrzesień 22, 2017, 15:37:11
Firm szkoleniowych jest całe mnóstwo, od małych, dopiero startujących firemek, po frmy z dużym doświadczeniem. Ja niestety kilka razy źle trafiłam i bardzo się sparzyłam, bo szkolenie rozczarowywało i nie obejmowało zagadnień, których się spodziewałam. Jeśli chodzi o szkolenia prawne, to ze swojej strony jak najbardziej mogę polecić szkolenia http://www.szkoleniaeksperckie.pl/lista-szkolenia/szkolenia-prawo . Rewelacyjni trenerzy, bardzo rozbudowane programy szkoleniowe, idealnie dopasowanie szkolenia do danej grupy słuchaczy.


Tytuł: Odp: Czy takie szkolenie do właściwy wybór?
Wiadomość wysłana przez: TomaszS Październik 09, 2017, 15:48:00
Ja bardzo dobrze wspominam szkolenia organizowane przez Database Consulting. Mają fenomenalnych ludzi od przekazywania wiedzy dalej. Do dziś korzystam, z której wiedzy się nauczyłem na programowaniu bazy MSSQL w języku T-SQL http://dataconsulting.pl/p/szkolenia_mssql/Szkolenia+Microsoft+SQL+Server+%E2%80%93+kurs+SQL+analiza+danych/ (http://dataconsulting.pl/p/szkolenia_mssql/Szkolenia+Microsoft+SQL+Server+%E2%80%93+kurs+SQL+analiza+danych/).


Tytuł: Odp: Czy takie szkolenie do właściwy wybór?
Wiadomość wysłana przez: gritm Listopad 13, 2017, 09:33:12
Jak każdy chyba, uważam, że kursy, szkolenia dokształcają i są przydatne. Sama robiłam szkolenie SQL, które napradę przydało mi się w obecnej pracy. Gdyby ktoś chcial skorzystac, to spokojnie moge polecic http://itschool.pl/szkolenia/bazy-danych/ (http://itschool.pl/szkolenia/bazy-danych/) . wysoki poziom nauczania, łatwo przyswaja sie wiedze. Oczywiście po szkoleniu każdy ma certyfikat :)


Tytuł: Odp: Czy takie szkolenie do właściwy wybór?
Wiadomość wysłana przez: Radart Listopad 13, 2017, 10:54:52
Ja sobie właśnie coaching teraz ogarnąłem na https://www.meritum-coaching.pl/ mają takie kursy coachingowe które mnie interesują. Warto właśnie podjąć się tego typu szkoleń żeby podwyższyć swoje kwalifikacje chociażby.


Tytuł: Odp: Czy takie szkolenie do właściwy wybór?
Wiadomość wysłana przez: Agusiek55 Listopad 13, 2017, 16:58:31
A mnie bardzo interesują szkolenia sprzedażowe (https://witalni.pl/oferta/szkolenia-otwarte/szkolenia-sprzedazowe/mistrz-sprzedazy/). Planuje w jak najszybciej założyć własną firmę właśnie zajmującą się sprzedażą. Myślę, że takie szkolenie będzie dla mnie idealne :) Co o tym myślicie? Słyszałam już wiele dobrego o tych szkoleniach od znajomych :)


Tytuł: Odp: Czy takie szkolenie do właściwy wybór?
Wiadomość wysłana przez: elabarbara Listopad 15, 2017, 11:43:28
Każde kursy czy szkolenia warto robić, oczywiście w ramach naszych zainteresowań czy przydatności w pracy. Szkolenie to krok naprzód i rozwój osobisty. Ja  zamierzam zapisać się na kurs dla fizjoterapeutów - https://www.rehakursy.pl/kursy/anatomy-trains-structure-and-function-poznan . Jeśli chcecie sprawdzić czy to szkolenie jest własnie dla Was to zachęcam do zapoznania się z ofertą.