Forum edukacyjne, pomoc w nauce, zadania, przyjaciele

Języki obce => Język angielski => Wątek zaczęty przez: adrianna.otulak Marzec 02, 2016, 11:32:59Tytuł: Anglojęzyczne przedszkole
Wiadomość wysłana przez: adrianna.otulak Marzec 02, 2016, 11:32:59
Mój syn niedługo pójdzie do przedszkola i z mężem zastanawiamy się czy nie zdecydować się na anglojęzyczną placówkę. Myślę, że dzięki temu będzie miał większe szansę na dobrą pracę. Kuzynka podrzuciła mi link do prezentacji jednego z takich przedszkoli- http://luxusportal.pl/pl/wiedza-i-edukacja/prezentacje/isk. Podobno mają tam wysoki poziom nauczania, wszystko wydaje się OK, ale jestem jednak pełna wątpliwości. Nie wiem czy synek sobie poradzi. Ktoś ma doświadczenie z takimi ośrodkami?


Tytuł: Odp: Anglojęzyczne przedszkole
Wiadomość wysłana przez: Magda.lena Marzec 13, 2016, 13:22:42
W przedszkolu anglojęzycznym nacisk kładzie się przede wszystkim na zabawę w tym języku więc dzieci mają wielką frajdę a przy tym osłuchają się z językiem i będzie im łatwiej w przyszłości


Tytuł: Odp: Anglojęzyczne przedszkole
Wiadomość wysłana przez: tomsor Marzec 31, 2016, 11:22:04
przyznam, że jest to nawet fajna opcja. ale publiczne jej nie zapewniają, tylko prywatne. jakby ktoś potrzebował to znalazłam ciekawy artykuł odnośnie cen i ofert prywatnych przedszkoli http://edzieci.pl/przedszkolak/381-ile-kosztuje-prywatne-przedszkole


Tytuł: Odp: Anglojęzyczne przedszkole
Wiadomość wysłana przez: meblenowe Maj 09, 2016, 13:53:45
Witam w tym artykule nic konkretnego nie piszą


Tytuł: Odp: Anglojęzyczne przedszkole
Wiadomość wysłana przez: martinka Maj 23, 2016, 01:24:44
Przedszkole z angielskim z lektorem jest naprawdę bardzo ciekawą opcją i wartą zainteresowania, ponieważ dzieci najszybciej uczą się języka i robią to bardzo naturalnie. Taką propozycję zajęć ma przedszkole Hocki-Klocki http://hocki-klocki.com.pl/ (http://hocki-klocki.com.pl/) z Częstochowy.


Tytuł: Odp: Anglojęzyczne przedszkole
Wiadomość wysłana przez: sylwia4012 Czerwiec 06, 2016, 14:01:40
Hej,  anglojęzyczne przedszkole nie jest głupim pomysłem to bardzo dużo zależy od dziecka czy przypadkiem nie będzie się czuło zagubione czemu tak jest czemu wszyscy mówią po angielsku, ja osobiście jestem za ale język angielski jako zajęcie dodatkowe i tak na pewno dożo z tego wyniesie od czasu do czasu jakiś bajeczka po angielsku natrafiłam na fajne przedszkole które proponuje szereg zajęć dodatkowych może na takie warto zwrócić uwagę http://www.magiaprzedszkole.edu.pl


Tytuł: Odp: Anglojęzyczne przedszkole
Wiadomość wysłana przez: Amiku Wrzesień 09, 2016, 20:18:10
Sama nie wiem. Też miałabym wątpliwości, czy to jest na pewno dobre rozwiązanie. Chociaż z drugiej strony na pewno ma to jakiś sens. Inna sprawa, że są też kursy języka angielskiego dla dzieci http://empikschool.com/pl/kursy-dla-dzieci Zawsze można zapisać dziecko na taki kurs. A jak to dokładnie ma wyglądać? Nauczycielki cały czas mówią po angielsku czy o co w tym chodzi? Nie wiem, czy dziecko nie byłoby podwójnie zestresowane trafiając do takiego przedszkola.


Tytuł: Odp: Anglojęzyczne przedszkole
Wiadomość wysłana przez: megi Marzec 28, 2017, 10:29:27
A tak swoją drogą - wielu rodziców ma wątpliwości, czy wysłać swoje dziecko do przedszkola. Obawiają się, czy dziecko nie przeżyje za dużego stresu, a z drugiej strony nie chcą odbierać mu roku dzieciństwa. Niekiedy nie wiedzą też, jak konkretnie wygląda program nauki w przedszkolu, bo w końcu to nie tylko zabawa. Na szczęście jest bardzo fajny artykuł na ten temat: http://www.tatento.pl/a/725/rodzice/wychowanie/male-dziecko/program-nauczania-w-przedszkolu-jak-wyglada-edukacja-przedszkolna . Polecam zapoznać się każdemu rodzicowi.


Tytuł: Odp: Anglojęzyczne przedszkole
Wiadomość wysłana przez: Migotka88 Czerwiec 01, 2017, 17:02:43
Osobiście nie stawiałam na placówkę anglojęzyczną, jednak kiedy wybierałam przedszkole dla córki dodatkowym atutem był fakt, że konspekty zajęć układane są na podstawie pakietu edukacyjnego Akademia Umysłu JUNIOR EDU https://www.youtube.com/watch?v=Nhifv7mLxwg&t=36s . Znajdziemy tam szeroki wybór materiałów takich jak 80 multimedialnych gier edukacyjnych, gotowe scenariusze zajęć i prezentacje multimedialne. Największym atutem jest przede wszystkim dodatkowy moduł języka angielskiego, dzięki któremu nawet najmłodsze dzieci uczą się angielskich słówek, poprzez obrazkowy słownik. Jak dla mnie jest to najlepsza opcja aby dziecko nie tylko uczyło się języka obcego ale także wielu zagadnień związanych z przyrodą, naszym krajem czy Polskich obyczajów.


Tytuł: Odp: Anglojęzyczne przedszkole
Wiadomość wysłana przez: mari6 Czerwiec 05, 2017, 01:27:06
Zobaczcie sobie niepubliczne żłobki poznań (http://www.wesolekoziolki.pl/) ich programy edukacyjne są oparte na pedagogice Marii Montessori oraz metodzie „Dobrego Startu” moim zdaniem warto posłać dziecko do takiej placówki, gdzie będzie mogło rozwijać swoje pasje oraz zainteresowania. Warto poczytać sobie na ten temat, jeśli nie wiecie o co chodzi.


Tytuł: Odp: Anglojęzyczne przedszkole
Wiadomość wysłana przez: roman556 Czerwiec 12, 2017, 07:09:48
a co to jest za forum


Tytuł: Odp: Anglojęzyczne przedszkole
Wiadomość wysłana przez: adrian452 Czerwiec 13, 2017, 06:56:03
nawet nie wiedziałem ze tak jest


Tytuł: Odp: Anglojęzyczne przedszkole
Wiadomość wysłana przez: elabarbara Wrzesień 12, 2017, 12:28:28
Uważam że przedszkola z językiem obcym to świetny pomysł , bo już mogą się uczyć poprzez zabawę, śpiew. Będzie później im łatwiej w szkole. Ja też szukam takiego przedszkola i trafiłam na Tęczowy świat dziecka gdzie jest nabór do przedszkoli Łódź (http://przedszkole.ipt.pl/pl/oferta-przedszkola/rekrutacja-przedszkola/) . Sale wyposażone są w odpowiednie do wieku zabawki i materiały edukacyjne. Meble i łazienka są dostosowane do potrzeb i rozwoju dzieci. A teren przedszkola bezpieczny bo ogrodzony.


Tytuł: Odp: Anglojęzyczne przedszkole
Wiadomość wysłana przez: Andrzej1 Grudzień 31, 2017, 11:28:21
Jasne, że tak. Przecież im lepiej dzieciaki nauczą się angielskiego na początkowym etapie edukacji, tym prościej będzie im w późniejszych latach. Dobrze jest sprawdzić takie informacje jak http://pl.academyinternational.pl/przedszkole-wawer/ bo w Academy International dzieciaki nie tylko uczą się takich rzeczy, ale też przygotowują się do dalszego życia. To ważna sprawa.


Tytuł: Odp: Anglojęzyczne przedszkole
Wiadomość wysłana przez: majaf Styczeń 07, 2018, 18:26:02
takie przedszkole może być świetnym rozwiązaniem, sam bm posłał dziecko do takiego


Tytuł: Odp: Anglojęzyczne przedszkole
Wiadomość wysłana przez: mirek343 Styczeń 13, 2018, 08:51:45
. Jeśli szukasz atrakcyjnej i zmysłowej kobiety, z którą możesz spełnić swoje erotyczne fantazje, doskonale trafiłeś. Agencja http://www.escort-london.com  działa na terenie całego Londynu, oferując panom towarzystwo atrakcyjnych i bardzo gorących kobiet. W ich towarzystwie na pewno się zrelaksujesz.


Tytuł: Odp: Anglojęzyczne przedszkole
Wiadomość wysłana przez: Nati1991 Styczeń 15, 2018, 12:35:05
Hm, ja zastanawiam się czy przedszkole w Warszawie (http://przedszkole-warszawa.pl/) byłoby dobrym wyborem. Mieszkamy w małym mieście i musielibyśmy się przenieść do stolicy, ale myślimy zgodnie, że dla jego dobrego startu zrobilibyśmy wszystko. Czy sądzicie, że jest konieczne, czy i w mniejszym mieście nasz syn miałby jakieś szanse na dobre, dostatnie życie?