Forum edukacyjne, pomoc w nauce, zadania, przyjaciele

Szkoła - działy tematyczne => Szkoła ogólnie => Wątek zaczęty przez: Santi Październik 18, 2015, 21:35:38Tytuł: Zajęcia dodatkowe?
Wiadomość wysłana przez: Santi Październik 18, 2015, 21:35:38
Na jakie zajęcia dodatkowe waszym zdaniem warto uczęszczać oprócz języków? Ostatnio dużo pozytywnych opinii słyszałem odnośnie akademii artystycznych udało się nawet znaleźć dość popularną w Warszawie blisko mnie bo na Hożej - http://akademia-artystyczna.pl/ (http://akademia-artystyczna.pl/) - zastanawiam się czy nie zapisać się na jakieś zajęcia i nie spróbować swoich sił? Może ktoś ma jakieś doświadczenie w tym zakresie i może coś doradzić, jakie zajęcia warto wybrać?


Tytuł: Odp: Zajęcia dodatkowe?
Wiadomość wysłana przez: nmonika1 Listopad 08, 2015, 13:55:01
A co chcesz robić po takich zajęciach? Języki można zawsze wykorzystać. Chyba że to w rodzaju hobby ma być, to jasne, warto. :)


Tytuł: Odp: Zajęcia dodatkowe?
Wiadomość wysłana przez: annalasowska Listopad 10, 2015, 13:01:49
Witam na to co lubisz pływanie kółka matematyczne itd


Tytuł: Odp: Zajęcia dodatkowe?
Wiadomość wysłana przez: MigotkaJulia Grudzień 03, 2015, 10:44:53
Ja ostatnio wybrałam się na kurs angielskiego po angielsku http://www.berlitz.pl/en/virtual-individual-lessons (http://www.berlitz.pl/en/virtual-individual-lessons). Chciałam zobaczyć jak to wygląda ponieważ słyszałam, że są studia prowadzone w całości w języku angielskim i nie wiedziałam czy sobie poradzę. Okazało się, że to był świetny pomysł. Mam wrażenie, że uczę się języka dwa razy szybciej niż normalnie. Cały czas obcuję tylko z językiem angielskim. Coś wspaniałego. Polecam każdemu przełamać się i spróbować.


Tytuł: Odp: Zajęcia dodatkowe?
Wiadomość wysłana przez: rory17 Marzec 08, 2016, 14:40:36
Ja chodziłam na dodatkowe zajęcia z biologii.


Tytuł: Odp: Zajęcia dodatkowe?
Wiadomość wysłana przez: romanow Marzec 17, 2016, 16:36:12
każde zajecia są fajne ja osobiście polecam zajecia z przedsiebiorczości i jezyków obcych matmy też się przydają . ogólnie to zależy od cb co lubisz a co nie co chcesz w przyszłości robić zacznij już teraz a to w przyszłości zaowocuje


Tytuł: Odp: Zajęcia dodatkowe?
Wiadomość wysłana przez: rakoniew Marzec 19, 2016, 14:44:16
Ja chodzę tylko na zajęcia dodatkowe z angielskiego ponieważ na tym przedmiocie zależy mi najbardziej ...


Tytuł: Odp: Zajęcia dodatkowe?
Wiadomość wysłana przez: Matona Marzec 22, 2016, 00:20:15
Język to podstawa zgadzam sie ja chodziłam też na matematykę bo byłam z niej słaba 


Tytuł: Odp: Zajęcia dodatkowe?
Wiadomość wysłana przez: Romeo Kwiecień 10, 2016, 21:23:15
Najlepiej wybierz zajęcia o tematyce, która Ci się podoba i nie szukaj na siłę zajęć które Ci się przydadzą bo będą problemy z przyswojeniem wiedzy i tylko pieniądze wyrzucisz w błoto.


Tytuł: Odp: Zajęcia dodatkowe?
Wiadomość wysłana przez: bylamaturzystka Kwiecień 13, 2016, 23:51:45
Wybierz to co lubisz. A jeżeli nie wiesz co wybrać...inwestuj w siebie na własną rękę. Może warto rozwijać swoją sprawność fizyczną i zacząć biegać? Ćwiczyć jogę?

Rozwijaj też ciało, a z pewnością na starość Twoje 'przyszłe ja' Ci podziękuje.


Tytuł: Odp: Zajęcia dodatkowe?
Wiadomość wysłana przez: Gaba96 Sierpień 01, 2016, 13:36:38
Myślę, że nie ma sensu na siłę czegoś próbować. Ja, jeśli tylko miałabym wystarczająco pieniędzy, zapisałabym się na przynajmniej kilka kursów, bo mnie po prostu interesują. W języki i sport zawsze warto inwestować, reszta- nie jestem pewna.


Tytuł: Odp: Zajęcia dodatkowe?
Wiadomość wysłana przez: tasiemka Sierpień 03, 2016, 17:42:20
Ja pamiętam, że chodziłam na zajęcia dodatkowe z matematyki, ale głównie dlatego, że miałam z nią problemy, jednak takie zajęcia bardzo mi pomogły i szybko się podciągnęłam.


Tytuł: Odp: Zajęcia dodatkowe?
Wiadomość wysłana przez: Selena Wrzesień 20, 2016, 23:20:12
Ja uważam, że powinno się dziecko dawać na zajęcia poza szkolne :) z tego względu że to bardzo dużo daje na poczatkowym etapie rozwijania się dziecka. Możecie o tym sobie luknąć na http://dziecko.wiemcoijak.pl/2016/04/zajecia-szkole-pilka-nozna/ :) n


Tytuł: Odp: Zajęcia dodatkowe?
Wiadomość wysłana przez: Mandrzejczyk Wrzesień 21, 2016, 14:51:19
warto na sportowe, ruch to zdrowie


Tytuł: Odp: Zajęcia dodatkowe?
Wiadomość wysłana przez: Bkornel Październik 20, 2016, 21:18:10
jeżeli takie masz uzdolnienia, albo pragnienia, to dlaczego nie


Tytuł: Odp: Zajęcia dodatkowe?
Wiadomość wysłana przez: Maksym Luty 12, 2017, 15:40:41
a ja jestem zdania, że może gra na jakimś instrumencie? Przecież to fajne zajęcie, dzieciaki powinny się tym zajmować, próbować, może drzemią w nich talenty nieodkryte http://www.corobic.pl/muzyka?page=1 tutaj są fajne zajęcia, warto zajrzeć, bo nie tylko muzyka, ale i robotyka na przykład. W życiu warto robić coś ciekawego, poznawać dzięki temu ludzi, którzy dzielą takie sam zainteresowania.


Tytuł: Odp: Zajęcia dodatkowe?
Wiadomość wysłana przez: gersoon Luty 13, 2017, 15:54:34
Ja uważam, że zajęcia dodatkowe to świetny sposób na rozwinięcie swojego hobby. Ja od zawsze interesowałem się fotografią, grafiką komputerową i myślę, że zajęcia dodatkowe w liceum, w których brałem udział wiele mnie nauczyły. Często można tam skorzystać z pomocy prowadzącego lub wymienić się pomysłami i wiedzą z innymi uczestnikami, więc jest to dodatkowa korzyść. U nas dyrektor wspomagał nas też finansowo, więc na zajęciach mogłem korzystać ze sprzętu, na który normalnie nie byłoby mnie stać :)


Tytuł: Odp: Zajęcia dodatkowe?
Wiadomość wysłana przez: edit_ka Luty 20, 2017, 14:47:38
a co myślicie o tym żeby dodatkowo zapisać się na jakiś kierunek policealny? w zasadzie przy okazji rozwijania swoich zainteresowań można się wiele nauczyć i zyskać :) z tego co wiem to np zajęcia w Cosinusie są co dwa tygodnie w weekendy wiec dałoby się to połączyć z pracą na codzień


Tytuł: Odp: Zajęcia dodatkowe?
Wiadomość wysłana przez: Tokasznaj Marzec 06, 2017, 10:50:04
Ja polecam od siebie szkołę tańca. Od kiedy zaczęłam to nie mogę mieć dość. Jeśli ktoś tu jest z Wrocławia to zapraszam do http://www.larosanegra.wroclaw.pl/ (http://www.larosanegra.wroclaw.pl/) gdzie sama uczęszczam. Do zobaczenia na zajęciach ;)


Tytuł: Odp: Zajęcia dodatkowe?
Wiadomość wysłana przez: malinova Grudzień 17, 2017, 20:13:58
Nie wiem, jak jest u Was, ale u mnie córka bardzo polubiła zajęcia z gry na gitarze. Radzi sobie tak dobrze, że pewnie trzeba będzie pomyśleć o szkole muzycznej. Dużo też gra w domu i pomyślałam, że spróbujemy spędzać ten czas razem. Wymyśliłam, że kupię takie https://drumcenter.pl/pol_m_Perkusjonalia_marakasy-882.html (https://drumcenter.pl/pol_m_Perkusjonalia_marakasy-882.html) marakasy i będziemy sobie urządzać wspólne wieczorki muzyczne.


Tytuł: Odp: Zajęcia dodatkowe?
Wiadomość wysłana przez: kips Grudzień 13, 2018, 17:29:50
Na jakie zajęcia warto zapisać dzieci? Czy taniec będzie odpowiedni?


Tytuł: Odp: Zajęcia dodatkowe?
Wiadomość wysłana przez: uula Styczeń 25, 2019, 11:05:07
zajęcia dodatkowe to świetny dodatek do codziennej nauki w szkole. My mamy to szczęscie, że większość zajęć dodatkowych, na które chodzi córka odbywa się na terenie jej szkoły ( Te Vizja na Ochocie w Warszawie). Rozwija swoje hobby, poszerza horyzonty i jestem pewna, że to zaprocentuje w przyszłości :)


Tytuł: Odp: Zajęcia dodatkowe?
Wiadomość wysłana przez: Natka99 Luty 28, 2019, 15:02:23
Jeżeli prowadzicie stronę internetową czy jakiegoś bloga to musicie pamiętać, że za każdym razem kiedy chcecie udostępnić link powinniście skorzystać z programu https://zetnij.eu/. Takie długie linijki wyglądają naprawdę bardzo nie estetycznie i wszyscy czytelnicy na pewno je zauważą. Czasami po prostu lepiej skorzystać z takiego programu i mieć spokój. Sami przecież wiecie jak wyglądają długie, nieobrobione linki. Mogą nawet odstraszać waszych czytelników.


Tytuł: Odp: Zajęcia dodatkowe?
Wiadomość wysłana przez: szkolna Maj 30, 2019, 12:48:26
Bardzo dobrze, jak dziecko ma sporo zajęć dodatkowych w szkole i się nie nudzi. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie to szkoła, gdzie chodzą nasze dzieci i tutaj co chwilę mają jakieś warsztaty, angielski, naukę pływania. To ważne, jak szkoła tak zapewnia.


Tytuł: Odp: Zajęcia dodatkowe?
Wiadomość wysłana przez: kaliks Czerwiec 18, 2019, 17:33:04
Na jakie zajęcia wysyłacie swoje dzieci? Czy Wasze pociechy chodzą na kurs tańca?