Forum edukacyjne, pomoc w nauce, zadania, przyjaciele

Języki obce => Języki obce ogólnie => Wątek zaczęty przez: celingua Lipiec 24, 2013, 15:49:56Tytuł: Angielski dla dzieci
Wiadomość wysłana przez: celingua Lipiec 24, 2013, 15:49:56
Angielski dla dzieci
Szkoła Języków Obcych CE Lingua w Krakowie zaprasza dzieci w wieku od 3 do 7 lat na kursy języka angielskiego!
   Uczymy znaną i sprawdzoną metodą First Steps 1 2 3 Ÿ
   Korzystamy z najlepszych dziecięcych materiałów językowych
   Zatrudniamy wykwalifikowanych lektorów z doświadczeniem pedagogicznym
   Proponujemy elastyczne godziny, korzystne systemy płatności, zniżki rodzinne i liczne rabaty
Szczegółowe informacje:
Sekretariat – os. Bohaterów Września 1 A/C
tel: (12) 415 79 92
email: kontakt@cel.com.pl


Tytuł: Odp: Angielski dla dzieci
Wiadomość wysłana przez: niedwiad Sierpień 27, 2014, 16:37:53
Gdyby ktoś z Was szukał zajęć z języka angielskiego w Warszawie, to ja mogę polecić serdecznie lekcje z panią Beatą Gierańczyk. To naprawdę świetna nauczycielka, która podczas korepetycji z języka angielskiego (http://angielskiprywatnie.pl/) kładzie przede wszystkim duży nacisk na wymowę oraz umiejętności komunikacyjne, czyli to co w dzisiejszym świecie przyda nam się najbardziej. Na dodatek nauczycielka ta ma świetne podejście do uczniów i potrafi ich zainteresować przerabianym materiałem, co jest niezwykle cenną rzeczą.


Tytuł: Odp: Angielski dla dzieci
Wiadomość wysłana przez: Wito Wrzesień 08, 2014, 15:30:14
Ja zapisałam córkę właśnie na angielski dla dzieci lublin (http://primeenglish.pl/kursy/prime-kids.html), dwa razy już była i póki co jest bardzo zadowolona


Tytuł: Odp: Angielski dla dzieci
Wiadomość wysłana przez: hooligans Listopad 10, 2014, 09:33:58
Świetna sprawa. Powinna się języków uczyć od samego początku:)


Tytuł: Odp: Angielski dla dzieci
Wiadomość wysłana przez: ewa1wilk Luty 13, 2015, 10:54:06
Maja córcia ma w przedszkolu. Po polsku słabo mówi ale angielski już ma:)


Tytuł: Odp: Angielski dla dzieci
Wiadomość wysłana przez: hooligans Marzec 09, 2015, 12:28:21
Trzeba próbować od najmłodszych lat:)


Tytuł: Odp: Angielski dla dzieci
Wiadomość wysłana przez: idealia Maj 07, 2015, 11:14:23
kochani, znacie jakieś dobre książki do nauki języków obcych (http://forumnauka.pl/kursy-ksiazki-i-poradniki-do-szybkiej-nauki/ksiazki-do-nauki-jezykow-obcych-spis/) dla dzieci w wieku przedszkolnym? moja siostra chciałaby zacząć uczyć swoje dzieci angielskiego w domu i szuka sprawdzonych tytułów. może już przetestowaliście jakieś podręczniki i możecie je polecić?


Tytuł: Odp: Angielski dla dzieci
Wiadomość wysłana przez: Marianol Wrzesień 24, 2015, 22:24:03
poszukaj bajek po angielsku, takich prostych


Tytuł: Odp: Angielski dla dzieci
Wiadomość wysłana przez: adrianna.otulak Marzec 03, 2016, 08:38:58
Ja z mojej strony polecam anglojęzyczne przedszkole. Dziecko powinno nie tylko uczyć się na jednej lekcji języka obcego, ale mieć z nim stały kontakt. Mój Kubuś doskonale sobie radzi, chociaż początkowo miałam obawy. Cieszę się, że siostra przypadkiem trafiła na prezentacje tej placówki- http://luxusportal.pl/pl/wiedza-i-edukacja/prezentacje/isk. Myślę, że to szansa dla mojego dziecka, na lepszy start w życie zawodowe. Zresztą pozytywne efekty widzę już teraz. Maluch jest skoncentrowany i skupiony. Jak nigdy.


Tytuł: Odp: Angielski dla dzieci
Wiadomość wysłana przez: Andrzej1 Marzec 13, 2016, 16:49:05
Ja podczas wyboru oferty dla dzieci, zawsze zaczynam od sprawdzenia, czy posiadają one znak jakości KidZone. Jeśli nie słyszeliście wcześniej o tym, to koniecznie sprawdźcie na http://kidzone.com.pl/ (http://kidzone.com.pl/). Mam nadzieję, że pomogłem :)


Tytuł: Odp: Angielski dla dzieci
Wiadomość wysłana przez: Mamba Marzec 20, 2016, 16:47:45
Angielski od przedszkola to podstawa, najlepiej w formie zabawy i z przyjaznym lektorem. Dzieci w zabawie chłoną wszytko, a w przedszkolu w Częstochowie http://hocki-klocki.com.pl/ robią to świetnie. Poza tym grupowe i indywidualne zajęcia logopedyczne, gimnastyka ogólnorozwojowa, dziecięca matematyka, aktywne słuchanie muzyki, zajęcia rytmiczno-taneczne, to elementy dzięki którym nasze dzieci będą idealnie przygotowane do szkoły.


Tytuł: Odp: Angielski dla dzieci
Wiadomość wysłana przez: mari6 Październik 08, 2017, 15:51:40
My kładziemy bardzo duży nacisk na naukę języka angielskiego, dlatego posłaliśmy syna do prywatnego przedszkola. Jak jesteście z Legnicy czy okolic, to mogę polecić przedszkole Kredka - http://www.przedszkolekredka.legnica.pl mają bardzo dobrą kadrę pedagogiczną, oferują ciekawy program nauczania, sporo zajęć dodatkowych.


Tytuł: Odp: Angielski dla dzieci
Wiadomość wysłana przez: Nessa Październik 10, 2017, 22:39:26
Ja uważam, że takie zajęcia z języka angielskiego powinny być wprowadzane już od przedszkola.


Tytuł: Odp: Angielski dla dzieci
Wiadomość wysłana przez: LukashPodolski Listopad 27, 2017, 18:10:03
Znalazłem korepetytora języka angielskiego tutaj: https://buki.org.pl/korepetycje/jezyk-angielski/
Wyboru dokonałem osobiście wśród listy ankiet, wszystko jest proste i zrozumiałe.


Tytuł: Odp: Angielski dla dzieci
Wiadomość wysłana przez: Dagmaraaa Grudzień 10, 2017, 21:42:51
Ciekawy system nauczania języków obcych, w tym w ofercie języka angielskiego znalazłam w tym przedszkolu > https://szkrabki.pl/

Przede wszystkim szkoła dzieli dzieci na grupy wiekowe, dzięki czemu program nauki dostosowany jest do możliwości przedszkolaka. Warto zaznaczyć, że zajęcia językowe odbywają się 5 razy w tygodniu i stosowane są różne metody nauki, m.in. poprzez metodę reagowania ciałem czy zabawę. Szkoła oferuję również dodatkowe zajęcia z innych języków obcych.


Tytuł: Odp: Angielski dla dzieci
Wiadomość wysłana przez: danielka Marzec 14, 2018, 21:38:18
Synek mojej znajomej chodził do tej szkoły i bardzo sobie ją chwalili.


Tytuł: Odp: Angielski dla dzieci
Wiadomość wysłana przez: kazik232 Wrzesień 16, 2018, 08:15:24
Teraz dziecko uczy się języka angielskiego od pierwszej klasy szkoły podstawowej.To jest super rozwiązanie według mnie.


Tytuł: Odp: Angielski dla dzieci
Wiadomość wysłana przez: elabarbara Październik 16, 2018, 20:06:54
My też zdecydowaliśmy się posłać naszego Filipa do polsko-angielskiej szkoły dzięki temu syn uczy się języka angielskiego. Po 2 latach widzę ogromne postępy, dziecko bez problemu porozumiewa się w tym języku. Dodatkowo jeszcze mu kupiłam fajna książeczkę do nauki angielskiego która jest dostępna na English Kids Club https://englishbookclub.pl/ . Możliwości jest wiele - ja polecam rzucić okiem na te książeczki.


Tytuł: Odp: Angielski dla dzieci
Wiadomość wysłana przez: Teleman Październik 17, 2018, 18:42:16
Jak myślicie jaki wiek dla dzieci jest najbardziej odpowiedni by zacząć naukę? Moja córka ma obecnie 6 lat i zastanawiam się czy jest już to odpowiednia pora. Chciałbym ją zapisać na angielski poznań indywidualnie (http://www.akcent-poznan.com.pl/). Myślicie, że będzie to dobry wybór czy jeszcze raczej wstrzymać się z decyzją? Ja jestem zdania, że im wcześniej tym lepiej


Tytuł: Odp: Angielski dla dzieci
Wiadomość wysłana przez: ninkaa Listopad 23, 2018, 09:13:31
Im wcześniej dziecko rozpocznie naukę języka obcego tym lepiej. Najlepszy jest według mnie wiek przedszkolny. Sama dość długo szukałam odpowiedniej placówki, gdzie dzieci miałyby codzienny kontakt z językiem. Na szczęście trafiliśmy do Te Vizji na warszawskim Wawrze. Dużo nauki, jeszcze więcej beztroskiej zabawy a do tego kameralne grupy i troskliwe ciocie.


Tytuł: Odp: Angielski dla dzieci
Wiadomość wysłana przez: Mokka21 Grudzień 23, 2018, 10:49:26
Bardzo ciekawą ofertę kursów języka angielskiego dla dzieci ma również Szkoła Językowa SPEAK UP, z którą możecie się zapoznać na stronie https://www.speak-up.pl/angielski-dla-dziecihttps://www.speak-up.pl/angielski-dla-dzieci (https://www.speak-up.pl/angielski-dla-dziecihttps://www.speak-up.pl/angielski-dla-dzieci). Szkoła ta ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego i bardzo skuteczne metody, więc sądzę, że warto tam wysłać swoje dziecko ;)


Tytuł: Odp: Angielski dla dzieci
Wiadomość wysłana przez: uula Grudzień 27, 2018, 19:01:40
ninkaa no to witaj w klubie bo moje dziecko też uczy się w tej szkole :) widzialam nawet ostatnio na stronie, że juz wyznaczyli daty dni otwartych w 2019 roku także warto sie wybrać :)


Tytuł: Odp: Angielski dla dzieci
Wiadomość wysłana przez: Buukowska Czerwiec 28, 2019, 21:20:42
W szkole nauka języka jest moim zdaniem niewystraczająca jak na aktualne potrzeby świata że tak powiem :) Warto dziecko zapisać dodatkowo  na kurs, chociaż z jedną/dwie lekcje w tygodniu. Moj syn już 3 rok chodzi na angielski di Pi School w Warszawie. Ma dwa razy w tygodniu lekcje.  Chcę żeby mówił bardzo dobrze po angielski, bo po prostu przyda mu się to w dorosłym życiu.


Tytuł: Odp: Angielski dla dzieci
Wiadomość wysłana przez: ivcia Sierpień 23, 2019, 11:10:55
A w jakim wieku posłaliście swoje dzieci na nauczanie języka angielskiego ? Moje dzieci chodzą na zajęcia i dokupić im chciałam jeszcze książeczkę do nauki języka angielskiego , albo pobrac aplikacje a widziałam kilka do wyboru na tej stronie http://poangielsku.com.pl/aplikacje-do-nauki-angielskiego/ . Myślicie że dziecko w wieku 5 lat może uczęszczać już na zajęcia ? Chciałam by łatwiej juz mu myło w szkole i w przyszłości jak będzie starszy jak podszlifuje język.


Tytuł: Odp: Angielski dla dzieci
Wiadomość wysłana przez: stanton.clarabelle Październik 10, 2019, 09:29:41
Właśnie przeglądałam różne oferty, bo chcę zapisać dziecko do takiej szkoły. Myślałam nad tym miejscem http://www.malalingua.com.pl/szkola-jezykowa-krakow-pradnik. Jestem zdania, że edukację językową powinno się wprowadzać już od najmłodszych lat, kiedy dziecko najlepiej chłonie wiedzę i jest ciekawe świata.


Tytuł: Odp: Angielski dla dzieci
Wiadomość wysłana przez: balaro736 Październik 17, 2019, 14:04:31
Też chętnie zapisze dziecka na kurs.


Tytuł: Odp: Angielski dla dzieci
Wiadomość wysłana przez: Robert9 Październik 22, 2019, 13:06:26
Powiem Wam, że naprawdę warto wziąć pod uwagę możliwość wyjazdu dziecka na obóz zagraniczny. Taki wyjazd pozwoli mu nie tylko na naukę języka, ale również na zdobycie większej samodzielności oraz zgłębienie swoich pasji. Osobiście polecam Wam ofertę firmy Atas - https://www.atas.pl/pl/obozy-zagraniczne Zdecydowałem się na ich usługi wysyłając na obóz mojego syna i wrócił bardzo zadowolony, a to liczyło się dla mnie najbardziej. Nie tylko polepszył swój język angielski, ale również poznał całą masę nowych kolegów ;)


Tytuł: Odp: Angielski dla dzieci
Wiadomość wysłana przez: Andrzej1 Październik 24, 2019, 11:02:17
Nie ma co się zastanawiać. Jeśli chodzi o języki obce, to w dzisiejszych czasach są one niezwykle przydatne. Właśnie dlatego warto podejść do tematu na poważnie i wykorzystać możliwości, jakie daje chociazby taka szkoła językowa jak https://www.archibald.pl/dorosli/kursy-jezykowe/business-english/ Myślę, że może być to dla Was sporą szansą, sami się o tym przekonajcie.


Tytuł: Odp: Angielski dla dzieci
Wiadomość wysłana przez: ewelka7939 Grudzień 21, 2019, 06:22:39
Chciałbyś nauczyć się języka angielskiego bardzo szybko na fajnych zajęciach? Żaden problem, ponieważ tak naprawdę wystarczy, że wejdziecie sobie na stronę https://lincoln.edu.pl/warszawa/centrum/ i sprawdzicie dostępne kursy i terminy. Zapisywać się można online, więc też spore ułatwienie, bo przychodzi się prosto na zajęcia.


Tytuł: Odp: Angielski dla dzieci
Wiadomość wysłana przez: Inso.pl Luty 04, 2020, 16:04:55
Wielu z Was pisze o nauce języka angielskiego w przedszkolu! Jest to świetna sprawa. Stworzyliśmy aplikacje, która pozwoli przedszkolom szybko skontaktować się z rodzicem. Kadra korzystając z tablicy ogłoszeń w systemie może napisać do rodziców o możliwych dostępnych lekcjach. Czas postawić na nowoczesność z aplikacją Inso!


Tytuł: Odp: Angielski dla dzieci
Wiadomość wysłana przez: sgerhold Marzec 12, 2020, 15:50:58
Warto uczyć dzieci języków obcych, to przydatna umiejętność w późniejszych latach.