Forum edukacyjne, pomoc w nauce, zadania, przyjaciele

Szkoła - działy tematyczne => Linki => Wątek zaczęty przez: antoniusz Kwiecień 16, 2013, 11:57:28Tytuł: Szkolenia BHP
Wiadomość wysłana przez: antoniusz Kwiecień 16, 2013, 11:57:28
Na wielu stanowiskach pracy potrzebne jest szkolenie BHP (http://www.fungopol.pl) na którym nauczysz się jak korzystać z gaśnic, udzielania pierwszej pomocy oraz jakie masz prawa i obowiązki. Takie szkolenie można odbyć również online w MK BHP - do końca kwietnia mają 25% niższą cenę.


Tytuł: Odp: Szkolenia BHP
Wiadomość wysłana przez: Szokk Czerwiec 03, 2014, 11:03:09
A czy szkolenia BHP nie wykonuje się w momencie jak osoba przychodzi do pracy przez jakiegoś pracownika (BHA'powca) wewnątrz zakładu? Bynajmniej tak mi się wydaje i raczej się w tym aspekcie nie mylę. Co do samych firm, które szkolenia przeprowadzają na pewno pozycja warta uwzględnienia tutaj (http://www.inprogress.pl/cobit-5-foundation.html) poziom szkoleń naprawdę na bardzo wysokim poziomie.


Tytuł: Odp: Szkolenia BHP
Wiadomość wysłana przez: majka345 Grudzień 22, 2016, 10:56:31
Ja widziałam fajną ofertę takich szkoleń na: https://www.seka.pl . Mają kilka oddziałów w Polsce, a więc w twoim mieście pewnie też mają jakąś filie. Wszystko odbywa się wedle prawa i z otrzymaniem wszystkich dokumentów.


Tytuł: Odp: Szkolenia BHP
Wiadomość wysłana przez: ciapka Sierpień 14, 2018, 08:03:36
Wiele kwestii wiąże się tak naprawdę z BHP. Prowadząc firmę musimy zadbać o naszych pracowników. Dlatego warto zainteresować się na przykład taką kwestią jak taśma antypoślizgowa cennik (https://sklep.techemznaki.pl/tasmy-antyposlizgowe). Na halach produkcyjnych czy magazynach takie taśmy są wręcz niezbędne.


Tytuł: Odp: Szkolenia BHP
Wiadomość wysłana przez: hipcio Sierpień 14, 2018, 16:12:48
Ja trochę nie w temacie BHP, ale szkoleń. Poszukuję szkoleń inżynierskich (przykład: http://emt-systems.pl/wibroakustyka-szkolenia.html (http://emt-systems.pl/wibroakustyka-szkolenia.html)). Wiecie może jakie ośrodki szkoleniowe organizują tą i podobną tematykę?


Tytuł: Odp: Szkolenia BHP
Wiadomość wysłana przez: Cbool Sierpień 16, 2018, 13:25:09
Ważne jest by szkolić pracowników, to przełoży się na bezpieczeństwo.


Tytuł: Odp: Szkolenia BHP
Wiadomość wysłana przez: gabrycha Marzec 08, 2019, 11:10:10
@Cbool Dokładnie! BHP powinno być priorytetem dla pracodawców jak i pracowników, cennik usług bhp (https://szkoleniabhp-bydgoszcz.pl/cennik) jest prawie na każdej stronie ze szkoleniami. to żaden wydatek a bezpieczeństwo pracowników najważniejsze.


Tytuł: Odp: Szkolenia BHP
Wiadomość wysłana przez: malwinka23 Marzec 15, 2019, 16:46:07
Jeżeli chodzi o szkolenia bhp to jest jeden portal na którym mozesz zdobyć bardzo dużo praktycznej wiedzy na ten temat https://www.portalbhp.pl/maszyny-i-urzadzenia/czy-nowe-rozporzadzenie-w-sprawie-bhp-przy-obsludze-zurawi-wiezowych-stosuje-sie-do-dzwigow-zamontowanych-na-samochodach-ciezarowych-8647.html BHP jest bardzo ważne, ta strona pokaże CI dlaczego tak własnie jest. Dzięki BHP bedziesz mógł zapobiec wielu zdarzeniom które mogły by Ci sie przytrafić.


Tytuł: Odp: Szkolenia BHP
Wiadomość wysłana przez: pojedynka Sierpień 21, 2019, 18:37:59
Jak już zrobisz odpowiednie szkolenia przykładowo z BHP to będziesz potrzebować sprawdzonego dostawcy takich produktów więc doradzam odwiedziny strony https://prosave.pl/ (https://prosave.pl/) Nie dość że możesz u nich zamówić wszelkie artykuły z tego zakresu to jeszcze niezależnie od ilości masz wysyłkę za darmo.


Tytuł: Odp: Szkolenia BHP
Wiadomość wysłana przez: ogarclegane Wrzesień 05, 2019, 17:12:04
Będąc w temacie BHP, to znalazłam ostatnio bardzo ciekawy portal, mianowicie : http://portalbhp.pl/ Znajdziecie tam wiele ciekawych artykułów na temat bezpieczeństwa i higieny pracy oraz mozecie również znaleźć wiele porad prawnych, które z pewnoscią pomogą wam zapanować nad pracownikami pod względem bezpieczeństwa.