Forum edukacyjne, pomoc w nauce, zadania, przyjaciele

Szkoła - działy tematyczne => Język polski => Wątek zaczęty przez: czarnulkaaap Kwiecień 01, 2012, 18:19:51Tytuł: potrzebuję pilnej pomocy
Wiadomość wysłana przez: czarnulkaaap Kwiecień 01, 2012, 18:19:51
Jak napisać Antoine de Saint- Exupery począwszy od nazwiska bo jest mi to potrzebne do bibliografii maturalnej? Wie ktoś może?


Tytuł: Odp: potrzebuję pilnej pomocy
Wiadomość wysłana przez: writting@wp.pl Kwiecień 03, 2012, 00:00:15
   Witam, wykładowca filologii polskiej, oferuje pomoc w przygotowaniu prezentacji maturalnej z języka polskiego (2010/11).
    Specjalizuje się w pracy z uczniami przygotowującymi się do egzaminu maturalnego, którzy potrzebują pomocy w przygotowaniu prezentacji maturalnej.
Moje atuty to:
- rzetelność
- odpowiedzialność
- uczciwość
    Zapewnia bezpieczeństwo rozliczeń finansowych.
Jeśli nie masz czasu na przygotowanie prezentacji lub nie potrafisz tego zrobić, zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

Standardowy wzór prezentacji maturalnej zawiera:
- bibliografię (literatura podmiotu i przedmiotu)
- ramowy plan wypowiedzi
- tekst wystąpienia
- materiały pomocnicze (karta cytatów)
- zestaw "Pytania i odpowiedzi"

    Wszystkie wzory prezentacji pisane są czcionką Times New Roman, rozmiar 12. Posiadam bardzo szeroki zakres wiedzy z języka polskiego, dzięki czemu jestem w stanie napisać prace (19-20/20pkt) adekwatną do wymagań ucznia a przede wszystkim egzaminatorów. Każda z prac jest przygotowywana indywidualnie, a wiec nie ma mowy o plagiacie itp. Istnieje możliwość przygotowania prezentacji multimedialnej w programie PowerPoint. W zależności od tematu zawiera ona reprodukcje obrazów, zdjęcia, fragmenty filmów.
    Termin napisania pracy ustalam indywidualnie. Istnieje również możliwość napisania każdej pracy w ekspresowym terminie.
Do każdego zestawu dołączam od 3 do 5 przykładowych pytań, których można spodziewać się podczas egzaminu, oraz wzorcowe odpowiedzi. Pamiętaj, że końcowy wynik egzaminu zależy od sposobu, w jaki przeprowadzisz rozmowę z nauczcielami.
Cennik:
1. Wzór prezentacji maturalnej obejmujący bibliografie przedmiotu oraz podmiotu, ramowy plan wypowiedzi, tekst wystąpienia oraz zestaw „pytania i odpowiedzi” -129zł
2. Wzór prezentacji maturalnej obejmujący bibliografie przedmiotu oraz podmiotu, ramowy plan wypowiedzi, tekst wystąpienia, zestaw „pytania i odpowiedzi” oraz pomoc dodatkową w postaci prezentacji Power Point – 149zł
3. Bibliografia prezentacji maturalnej -59zł
4. Ramowy plan wypowiedzi – 59zł
5. Bibliografia prezentacji maturalnej oraz ramowy plan wypowiedzi – 79zł

Kontakt : writting@wp.pl


Tytuł: Odp: potrzebuję pilnej pomocy
Wiadomość wysłana przez: luna Kwiecień 04, 2012, 20:48:05
prezentacje maturalne www.rzutberetem.pl