Forum edukacyjne, pomoc w nauce, zadania, przyjaciele

Szkoła - działy tematyczne => Linki => Wątek zaczęty przez: groupfree Luty 19, 2012, 21:35:57Tytuł: SERWIS NAUKOWY - PISANIE PRAC
Wiadomość wysłana przez: groupfree Luty 19, 2012, 21:35:57

Świadczę pomocą edukacyjną skierowaną w szczególności do osób uczących się; gimnazjalistów, licealistów oraz studentów. Zakres świadczonych usług obejmuje tematykę opracowania różnej kategorii materiałów (prace zaliczeniowe, kontrolne, prace domowe, matury, prace licencjackie i magisterskie) z większości dziedzin nauk na każdym poziomie edukacji.

Wszystkie materiały przygotowywane są zgodnie z przyjętymi wymogami i zasadami, obowiązującymi w placówkach edukacyjnych.
Pomoc edukacyjna jest indywidualna, realizowana pod konkretne zlecenie.
Posiadam bogate doświadczenie podparte wysokimi wynikami, działam w myśl zasady pomagam każdemu i zawsze.
Opracowywania przygotowywane są również w odpowiednim systemie czasowym.
Buduje swoją pozycję na rzetelności i wiarygodności, przedstawiam zawsze materiał w profesjonalnej oprawie. Oferuję produkt na wysokim poziomie i w krótkim terminie.

WAŻNE !!! Nie pobieram żadnych wstępnych zaliczek, rozliczam się z Państwem zawsze po przygotowaniu całego zleconego materiału.
Kontakt: groupfree@interia.pl; kontakt stały: komunikator internetowy gadu 902350; http://groupfree.wizytowka.pl/


Tytuł: Odp: SERWIS NAUKOWY - PISANIE PRAC
Wiadomość wysłana przez: annakurysia Czerwiec 28, 2012, 20:18:01
Ja bym jednak zproponowała skorzystanie z naprawde fajnego kursu wakacyjnego robocamp
 :)
Co roku moje dzieciaki które nie lubią zbytnio uczyć się wyjeżdżają w celach naukowo-zabawowych.To naprawde świetne zajęcie dla dzieci!!!Nie zastanawiajcie się nad wakacjami dla dziecka.Gorąco polecam!!!!!