Forum edukacyjne, pomoc w nauce, zadania, przyjaciele

Szkoła - działy tematyczne => Szkoła ogólnie => Wątek zaczęty przez: severn Maj 21, 2010, 15:37:27Tytuł: Egzamin poprawkowy. Który semestr się liczy?
Wiadomość wysłana przez: severn Maj 21, 2010, 15:37:27
Witam.
Mam problem, ponieważ zawaliłem pierwszy semestr z języka polskiego miałem 1, w drugim troszkę lepiej mi idzie i wychodzi mi 2. Więc mam pytanie, czy będę miał egzamin poprawkowy? Jeśli tak to z tylko pierwszego semestru?

Jeszcze jedno pytanie. Z historii w pierwszym semestrze miałem 1, ale teraz mi wychodzi 3. Gdzieś słyszałem że jak się ma na koniec roku 3 to nawet jeśli miało się 1 w pierwszym semestrze to ta 3-uja, powoduje że nie liczy się ta jedynka w pierwszym semestrze.

Btw. Jeśli zły dział to proszę o  przeniesienie.

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.


Tytuł: Odp: Egzamin poprawkowy. Który semestr się liczy?
Wiadomość wysłana przez: Magda ;) Maj 22, 2010, 13:28:39
Nie, nie będziesz miał egzaminu poprawkowego skoro wychodzi Ci 2 :) Tylko przy ocenach niedostatecznych ma się egzamin poprawkowy w sierpniu :) A zaliczałeś jakoś pierwszy semestr?
A co do historii to rzeczywiście ta jedynka się teraz nie liczy :) Na świadectwie liczą się tylko te oceny końcowe z 2 semstru :)
Pozdrawiam


Tytuł: Odp: Egzamin poprawkowy. Który semestr się liczy?
Wiadomość wysłana przez: Rikooo Maj 29, 2010, 11:10:59
Zgadzam się z Magdą ;) mi tak samo wychodziło z J.Pol 1 ale całe szczęście poprawiłem bo by mnie mama zabiła  :) Pozdrooo