Forum edukacyjne, pomoc w nauce, zadania, przyjaciele

Kategoria ogólna => O wszystkim => Wątek zaczęty przez: Dosia Maj 07, 2020, 11:31:21



Tytuł: Badanie kardiologiczne dla zwierząt
Wiadomość wysłana przez: Dosia Maj 07, 2020, 11:31:21
Chcecie wykonać badanie kardiologiczne u waszego zwierzaka?
Sprawdźcie ofertę gabinetu weterynarii Alphavet - https://alphavet.pl/badania-kardiologiczne/
Badania wykonywane przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu oraz opieka najlepszych specjalistów
Będziecie zadowoleni


Tytuł: Odp: Badanie kardiologiczne dla zwierząt
Wiadomość wysłana przez: kabala Maj 08, 2020, 23:01:12
Badania profilaktyczne wykonywać zwierzakom warto. Trzeba też jednak odpowiednio dbać o ich zdrowie i kondycję m.in. poprzez zdrową dietę. Jakość pożywienia jest zatem bardzo ważna. Dlatego ja swojemu psu staram się kupować zawsze pełnowartościowe karmy oraz smakołyki produkowane na bazie naturalnych składników. W ofercie https://johndog.pl/produkt/ciastka-dla-psa-kostki-marchewka-john-dog/ znalazłam parę miesięcy temu ciastka dla psa kostki drobiowe z dodatkiem marchwi. Smakują mu bardzo, a ponadto pozytywnie wpływają na formę mojego pupila, wzmacniając jego serce, układ odpornościowy i wzrok. Pamiętaj więc, że wizyty u weterynarza są tak samo ważne jak i wartościowe jedzenie, spacery, treningi oraz domowa pielęgnacja- uzależniona w dużej mierze od rasy psiaka.


Tytuł: Odp: Badanie kardiologiczne dla zwierząt
Wiadomość wysłana przez: adrian3332 Maj 14, 2020, 07:29:48
Tak naprawdę to ja pierwszy raz słyszę o takim czymś.Na pewno o tym opowiem mojemu przyjacielowi.Jego takie coś zawsze bardzo interesuje.


Tytuł: Odp: Badanie kardiologiczne dla zwierząt
Wiadomość wysłana przez: hazel.nikolaus Maj 15, 2020, 13:43:13
Zastanawiam się również jak poradzić sobie z osadem na zębach u mojego psa. Słyszeliście o sanacji jamy ustnej https://www.wetmedic.pl/sanacja-jamy-ustnej (https://www.wetmedic.pl/sanacja-jamy-ustnej) ? Niestety czasami, często mimo naszych starań na zębach zwierzaka odkłada się początkowo płytka nazębna, a potem kamień nazębny. Bardzo często wywołuje to powstanie zapalenia dziąseł, które jest bolesne i powoduje bardzo nieprzyjemny zapach z pyszczka zwierzaka.