Witaj
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Dołącz do nas i zarejestruj się już teraz.
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: mBiologia - kursy maturalne [Kraków]  (Przeczytany 4676 razy)
mbiologia
Przedszkolak
*

Reputacja 0
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Sierpień 15, 2011, 13:59:14 »

Szanowni Państwo !

Serdecznie zapraszamy licealistów, tegorocznych maturzystów jak i osoby poprawiające egzamin maturalny na kursy maturalne z przedmiotów przyrodniczych i ścisłych.

Do wyboru:

    * biologia - poziom PODSTAWOWY lub ROZSZERZONY
    * chemia - poziom PODSTAWOWY lub ROZSZERZONY
    * matematyka - poziom PODSTAWOWY lub ROZSZERZONY
    * fizyka - poziom PODSTAWOWY lub ROZSZERZONY


Wychodzimy z założenia, że co jest do wszystkiego to jest do niczego, dlatego główny nacisk kładziemy na to w czym jesteśmy najlepsi, a zatem na przedmioty przyrodnicze i ścisłe.

 
Nasza kadra to młodzi, dynamiczni nauczyciele posiadający uprawnienia pedagogiczne, dla których wykonywany zawód jest pasją. Niektórzy z nich to pracownicy uczelni wyższych.

Ich doświadczenie i wiedza sprawi, że uczestnicy naszych kursów pokochają naukę, czego efektem będą najwyższe wyniki na maturze.

 
Zajęcia trwające 120 minut podzielone na część wykładową i praktyczną odbywają się raz w tygodniu, w grupach od 3 do maksymalnie 6 osób, co umożliwi prowadzącemu indywidualny kontakt z każdym z uczestników i zapewni miłą, nieskrępowaną atmosferę.


Uczestnik kursu otrzymuje na każdych zajęciach materiały dydaktyczne ( może je również odebrać wcześniej w sekretariacie lub podać adres mailowy, na który zostaną przesłane ). W skład materiałów wchodzi prezentacja multimedialna, teoria na dany temat, zadania do rozwiązania wspólnie na zajęciach i zadania do samodzielnego rozwiązania w domu oraz maturalny klucz odpowiedzi do zadań. Materiały opracowywane samodzielnie przez nauczycieli mBiologia wliczone są w cenę kursu.


Płatność odbywa się za każdy miesiąc z góry, zatem jeżeli zdecydujesz się przestać uczęszczać na kurs – nie tracisz pieniędzy!

Posiadamy w pełni wyposażone sale np. na zajęciach z biologii uczestnicy kursu będą mogli obserwować struktury biologiczne pod mikroskopem.

Przykładowo dla biologii zajęcia prowadzone są w następujący sposób:


Każda lekcja biologii trwa 120 minut.

60-80 minut poświęcone jest na część teoretyczną podczas której wykwalifikowani nauczyciele mając do dyspozycji m.in. komputer przenośny, projektor, tablice magnetyczną, mikroskopy, szkiełka, fantomy, plakaty, tablice biologiczne, filmy dvd, itp. omawiają najważniejsze zagadnienia maturalne.
 

Kolejne 60-40 minut to tzw. część praktyczna, poświęcona rozwiązywaniu zadań maturalnych z bieżącego tematu zajęć. Kursant ma kilka minut na zastanowienie się nad zadaniem, następnie jest burza mózgów po której prowadzący zajęcia tłumaczy właściwe rozwiązanie zadania.

 
Podczas części teoretycznej uczestnicy kursu zdobywa wiedzę, którą wykorzystują w części praktycznej.

 
W przypadku innych przedmiotów występują inne proporcje części teoretycznej do praktycznej. Szczegółowe informacje na stronie www.mbiologia.pl w dziale kursy.

 
Po każdych zajęciach kursant otrzymuje zestaw zadań do rozwiązania w domu oraz dodatkowo klucz odpowiedzi, dzięki któremu możliwe będzie natychmiastowe sprawdzenie poprawności ich wykonania. W przypadku, gdyby pomimo klucza odpowiedzi zadania nie były zrozumiałe, uczestnicy kursu mogą poprosić nauczyciela prowadzącego zajęcia o wyjaśnienie problemu na początku następnych zajęć.

 
Osoby uczęszczające na kurs mają możliwość bezpłatnych konsultacji z biologii, chemii, fizyki lub matematyki, które odbywają się raz w tygodniu w wyznaczonym wcześniej terminie. Zapisy na konsultacje odbywają się w sekretariacie.


W trakcie trwania kursów organizowane są bezpłatnie 2 próbne matury z przedmiotu. Dzięki nim kursanci mogą sprawdzić poziom przyswojonej wiedzy i umiejętności oraz oswoić się z atmosferą egzaminu. Prace są sprawdzane i omawiane przez wykładowców, a ujawnione w trakcie próbnych matur problemy natychmiast rozwiązywane.

 
Uczestnicy kursów mają możliwość:


    * poszerzania zakresu wiedzy biorąc udział w KÓŁKU PRZYRODNICZYM, podczas którego odkrywać będziemy tajemnice świata roślin i zwierząt poprzez wizyty w ogrodzie zoologicznym i botanicznym, a także muzeum przyrodniczym.
    * uczestniczenia w cyklu spotkań z nauczycielami akademickimi, wykonywać doświadczenia, a także brać udział w zajęciach z PIERWSZEJ POMOCY.
    * nieodpłatnego korzystania ze zbioru filmów dvd, a także tematycznych książek, zadań i czasopism.
    * nieodpłatnego dostępu do Internetu w siedzibie mBiologia
    * nieograniczonego dostępu do napojów: kawy, herbaty oraz wody mineralnej.

Serdecznie zapraszamy!

Strona internetowa: www.mbiologia.pl

ul. Smoleńsk 35/2
31-112 Kraków

Numer tel. 796 275 275

adres e-mail: sekretariat@mbiologia.pl
Zapisane
Forum edukacyjne, pomoc w nauce, zadania, przyjaciele
« : Sierpień 15, 2011, 13:59:14 »
 Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  


Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Seo4Smf v0.2 © Webmaster's Talks

Hayat Theme - Sefa