Witaj
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Dołącz do nas i zarejestruj się już teraz.
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Czy nauczyciel może wyjść z lekcji na tak zwaną "chwilkę"?  (Przeczytany 1224 razy)
Olkaszs
Przedszkolak
*

Reputacja 0
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« : Wrzesień 08, 2018, 11:00:45 »

Tak jak w temacie.. Podczas takiej chwili moje dziecko wyskoczyło przez okno na szczęście był to parter. Oczywiście winą zostało obarczone moje dziecko.. Zrobił tak bo mu koledzy "kazali", wyskoczył żeby im się przypodobać co oczywiście nie tłumaczy jego zachowania.. Czy dyrektor nie powinien tego zgłosić gdzieś? Co grozi nauczycielowi? Co grozi za takie zachowanie mojemu dziecku? Dodam jeszcze, że nauczyciel domaga się przeprosin przy całej klasie od mojego dziecka, i wogóle nie widzi w tym swojej winy.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2018, 11:14:11 wysłane przez Olkaszs » Zapisane
Forum edukacyjne, pomoc w nauce, zadania, przyjaciele
« : Wrzesień 08, 2018, 11:00:45 »




 Zapisane
edek443
Przedszkolak
*

Reputacja 0
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 09, 2018, 09:34:35 »

Z tego co znam prawo to nauczyciel może opuścić lekcje na tak zwaną chwilę.Tak mi się wydaję ,ale dla pewności dopytam nauczyciela.

Zapisane

Olkaszs
Przedszkolak
*

Reputacja 0
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 09, 2018, 12:31:14 »

Art. 6 KN:
Nauczyciel obowiązany jest rzetelnie realizować zadania związane z powierzonym mu stanowiskiem oraz podstawowymi funkcjami szkoły: dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą, w tym zadania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa uczniom w czasie zajęć organizowanych przez szkołę.
Zapisane
Forum edukacyjne, pomoc w nauce, zadania, przyjaciele
   




 Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  


Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Seo4Smf v0.2 © Webmaster's Talks

Hayat Theme - Sefa